• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mayıs 2019
  • 18:58
  WhatsApp
Zirvedekiler kıskandırdı Adana’nın ‘Amiral Gemisi’ konumundaki Toros Gazetesi, kendi kulvarlarındaki zirvedeki isimleri bir araya getirerek, düzenlediği gecede ödüllerini verdi

Yaptığı haberler, atılımlar ve gündem belirleyenler yazılarıyla Adana’nın ‘Amiral Gemisi’ olan Toros Gazetesi, İnci Oteli’nde yaptığı ‘Zirvedekileri Buluşturuyoruz’ ödül gecesi ile siyasileri, işadamlarını, bürokratları ve Adana halkını bir araya getirdi.
ADANA BASININ AMİRAL GEMİSİ
Gecenin açılış konuşmasını yapan Genel Koordinatörümüz İnci Çeliköz, gazetemizin ilkeli, doğru, objektif, halktan ve haktan yana haberciliğin merkezi olmaya devam edeceğini belirtti.
Açılış konuşmasının ardından tüm konuklara hoş geldiniz diyerek söz alan gazetemizin İmtiyaz Sahibi Erden Arat ise Toros’un Adanalılara ilk’leri yaşatmaya devam edeceğini ifade ederek, ‘Doğru ve dürüst yayın anlayışımız ile bugüne kadar hiç kimseye yalakalık yapmadan yolumuza devam ettik. Bizim arkamızda zengin dostlarımız olmadı, gücümüzü önce Allah’tan sonra da halkımızdan aldık. Ben yıllar önce Toros Gazetesi bir gün mutlaka Toroslar’ı aşacak demiştim. Ve bugün verdiğimiz bu sözü hayata geçirme aşamasına geldik.15 Aralık’tan itibaren Ankara’da da olacağız.Yenilik ve atılımlarımızı günden güne sürdürerek, bölgenin en güçlü, en nitelikli gazetesi olmaya devam edeceğiz.’ diye konuştu.
 
......................
OKUYUCULARIMIZA DUYURULUR
 
Gazetemizin ‘Zirvedekileri Buluşturuyoruz’ gecesinde ödül alanların dev posterleri yarından itibaren Toros’ta. Yarın Adana İl Emniyet Müdürü’müz Cengiz Zeybek’in dev posteri gazetemizde.


Yorumlar (1)