• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 19:50
 
Zeybek:Küskünlükleri unutalım Demirsporumuza destek olalım

Zeybek:Küskünlükleri unutalım Demirsporumuza destek olalım

Şimşekler Grubu Başkanı Ertan Zeybek dün yaptığı basın toplantısı’nda cumartesi günü oynanılacak olan Altınordu karşılaşması’nın önemine değinerek,” Her şeyi unutalım.. Gün,Birlik ve Beraberlik Günü’dür.Gün,Demirsporumuza sahip çıkıp destek olma günüdür. Altınordu maçı’nda rakibimizi baskı altına alıp teknik heyet ve futbolcularımıza destek muhteşem bir destek verelimki 90 dakika sonrası’nda galibiyete uzanalım”dedi.

 

Demirspor’un sezon başı’ndan bu yana kötü yönetildiğini ve bugünlere gelindiğini belirten Şimşekler Grubu Başkanı Ertan Zeybek,” Bunda herkesin payı var. Demirspor sahip çıkılmadı.Ancak,bunları unutup cumartesi günkü Altınordu maçı’na odaklanmalıyız. Bakanımız başta olmak üzere,Milletvekillerimizi,Valimizi,Belediye Başkanlarımızı,İlçe Başkanlarımız ile Demirspor sevdaları’nı bu maçta tribünlerdeki yerlerini alıp takımımıza sahip çıkmalarını istiyoruz”diye konuştu.

Resim ALTI 1:Şimşekler Grubu Başkanı Ertan Zeybek dün sabah kahvaltısı’nda basınmensupları ile bir araya gelerek cumartesi günkü Altınordu karşılaşması’nın önemine dikkat çekip herkesi Demirspor’a sahip çıkıp destek olmaya davet etti.

RESİM ALTI 2-:Şimşekler Grubu Başkanı Ertan Zeybek bundan sonraki Genel Kurullara müdahil olacaklarını ifade etti.


Yorumlar (1)