• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Nisan 2019
  • 12:37
  WhatsApp
Yumurtalık festivallere hazırlanıyor

ADANA TOROS GAZETESİ

ÖZEL HABER 

 

Yumurtalık artık adıyla özdeşleşen festival ve etkinlikleri tamamen sahiplendi. Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik ‘İlçemizin adını bütün ülkeye duyuran ve binlerce kişinin gelip Yumurtalık’ tanımasına neden olan festival, şenlik ve etkinliklerimizi bu yıl daha coşkulu gerçekleştirmek için hazırlık yaptıklarını’ söyledi.

PEŞPEŞE FESTİVALLER

Yumurtalıkta geçtiğimiz yıl Kiteboard rüzgar sörfü, Gençlik festivali, uçurtma şenliği ve amatör olta balıkçılığı yarışması ile plaj voleybolu müsabakaları düzenlenmiş ve yurt genelinde katılımcıların Yumurtalık’a akın etmelerini sağlamıştı. Başkan Filik bu yıl da aynı etkinlikleri gerçekleştirmek üzere hazırlık yapıyor.

SAHİL TEMİZLİĞİ

Bu arada Yumurtalık Belediyesi ekipleri, Türkiyenin en güzel sahillerine sahip yumurtalıkta çevre temizliği ve düzenlemesi de yapıyorlar. Başkan Filik, bu yıl konaklama yerlerinin de daha düzenli hale geüirilmesi için Yumurtalık sakinleriyle diyaloğ kuruyor. Yumurtalık yoğun biçimde yaz sezonuna hazırlanıyor. Başkan Filik ‘Herkesi Yumurtalık denizinin ve sahillerinin keyfine varmaya davet ediyoruz’ diyor.


Yorumlar (1)