• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Nisan 2019
  • 04:49
  WhatsApp
YILDIZ KIYAFETİ İLE BARIŞTI

Besteleri ve güçlü yorumu ile Türk müziğine yön veren başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde sezon boyu sürecek konser serisinin ikincisinde de muhteşem bir performansa imza atarak İstanbul sahnelerinde Çarşamba gecelerine adeta ambargo koydu.

Yaklaşık iki bin kişilik bir kalabalığın saatler öncesinden doldurduğu mekanda dinleyicilerini ''Delikanlım'' ile selamlayan Tilbe, Dillere dolanan duygusal parçalarını peş peşe seslendirerek konser alanını dolduran hayranlarını büyüleyen başarılı sanatçı, geçtiğimiz sahnelerinde yaşadığı kıyafet sorununu da bu konserinde çözdü. Siyah tül bir elbise tercih ederek sahnedeki kıyafet krizini çözdüğü gözlemlenen Yıldız Tilbe, ''Bugün sahnede çok rahatım Kıyafetlerimle barış anlaması imzaladık.'' diyerek herkesi güldürmeyi de başardı.

İki saat kaldığı Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde ara vermeden soluksuz bir performans sergileyen Yıldız Tilbe, konserinin son yarım saatini ise yüksek ritimli halk müziği eserlerine ayırdı. Edirne'den Ardahan'a seslendirdiği türkülerle müzikseverleri coşturan başarılı sanatçı Yürü Anca Gidersin şarkısını söyleyerek alkışlar eşliğinde konserini noktaladı.

 


Yorumlar (1)