• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mayıs 2019
  • 18:29
  WhatsApp
'Yeni Mahalle bizimle gelişecek' Sarıçam'a bağlı İncirlik Mahallesi kurucusu olan bir ailenin 8 çocuğundan biri olan Abdullah Özcan, Yeni Mahalle Muhtarlığı'na aday oldu.

İncirlik'te doğan ve büyüyen Özcan tam bir İncirlik ve Yeni Mahalle sevdalısı.

HİZMET YOLUNA KENDİMİ ADADIM

İncirlik'in ve Yeni Mahalle'nin sesini tüm Adana'ya duyuracağını söyleyen Abdullah Özcan, mahalle halkının isteği üzerine muhtar adayı olduğunu ifade ederek, 'İncirlik'i ve Yeni Mahalle'yi güzelleştireceğime söz veriyorum. Yeni Mahalle'nin, vatandaşlarımızın geleceği için, hizmet yoluna kendimi adadım. Mahallemiz hak ettiği hizmeti alamıyor.Mesela bir sağlık ocağımız var. Gece hastası olan biri merkezdeki hastaneye gidene kadar oldukça fazla sorun yaşıyor. Ağrısı, sızısı olsa ilk müdahalenin yapılacağı bir sağlık kuruluşu bile yok. Aracı olmayan hastaneye bile gidemiyor. Bizim muhtarlığımız döneminde mahallemizin sağlık ocağı 7/24 açık olacak. Hastaneye gidecek vatandaşlarımız için her an hazırda bekleyen bir ambulansımız olacak.'dedi.

ÖZGÜR BİR MAHALLE, TEMİZ BİR ÇEVRE

Muhtar olarak seçilmesi için Yeni Mahalle halkının desteğini istediğini belirten Özcan, 'Vatandaşımız bizi seçecek ki, biz de projelerimizi gerçekleştirme fırsatı bulacağız. Yeni Mahalle'nin tüm alt ve üst yapı sorunlarını çok iyi biliyoruz. Belediyelerle irtibata geçerek mahallemize bir taziye evi ve kapalı semt pazarı kazandırmayı planlıyoruz.Özgür bir mahalle, temiz bir çevre için Yeni Mahalle halkının desteğini bekliyoruz. Muhtar seçildiğimiz an herkesle barışık, el ele hizmet vereceğiz. Yeter ki gönüllerimizi birleştirelim. Daha gelişmiş ve güzelleşmiş bir Yeni Mahalle için doğruluk ve dürüstlük anlayışı ile hizmet vereceğime söz veriyorum.'diye konuştu.

 

 


Yorumlar (1)