• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mayıs 2019
  • 06:11
  WhatsApp
İŞTE İSLAM DİKTATÖRLERİ …İŞTE ATEİST AHLAKI 17 Nisan 2019, Çarşamba

 

‘’-Bir Başbakan sahneye çıkıp soytarılık yapsa bir dakika beceremez foyası ortaya çıkar.Ama bir soytarı kimseye hissettirmeden yıllarca başbakanlık koltuğunda oturabilir .’’  Peter Ustinov

Bana Dünya üzerinde kalkınmış bir tek İslam Ülkesi gösterin alnınızdan öpeyim.

Hemen hepsi de ya krallar ,ya kabileler ,ya cahiller,ya da askerler tarafından yönetilirler.

Petrolleri ve diğer yeraltı kaynakları olsun ülkeye her yıl milyarlarca dolar gelir getirsin hepsi boş. Yönetenler altından saraylarında yaşarlarken halk her zaman yoksulluk içindedir.Bu diktatörler eğitimli okumuş insanlar istemedikleri için ,Şeriatçı sosyallik güderek kadınları kara çarşaf altına alıp okumalarını iş hayatına girmelerini engellerler. Asıl amaçları cahil kadınları çoğaltmaktır.

Çünkü cahil anneler kendileri gibi cahil çocuklar yetiştirirler.Cahil yetişen insanlarsa, var olan yöneticileri sormaz sorgulamaz. Yönetenlerin istediği de bu tür  koyun gibi güdülen topluluklardır. Gerçekte halkın olan milli servetler bu basiretsiz yöneticilerin elindedir.Bu büyük meblağları ne ülkenin kalkınmasına ne eğitime ne sanata ne de insani gelişimlere harcarlar.

Kadın sadece bir cinsel metadır. Babası ya da erkek kardeşleri tarafından istenildiği gibi satılır.Kocası istediği gibi kullanır, döver, söver…Ensest ilişki yaygındır. Ama genelde bunu yapan akrabalar değil tecavüze uğrayan kadın öldürülür. Hala recm yani kadını taşlanarak öldürme olayı vardır.

Harcadıkları yer bol bol cami yaptırmalarıdır. Zaten amaç  halkı dinle uyutmak değil midir.  Bunu dini kullanarak başarırlar da .İstediklerini elde ederler…Tamamen kendilerine koşulsuz inanan ,sormayan sorgulamayan halk. Yönetenler din iman söylevleriyle halkı uyuturlarken,ABD de Avrupa ülkelerinde villalar alırlar. Paralarını altınlarını İsviçre bankalarına depo ederler.

Halk açlıktan ayaklanıp onları din imanla uyutmak dönemi geçince de Vınn dış ülkelere depoladıkları mallarına dolarlarına altınlarına koşarlar. İŞTE BUNLAR MÜSLÜMAN YÖNETİCİLERDİR.

İŞTE ATEİST AHLAKI…JAPONLAR  VE  İSVEÇLİLER

Japonların % 70 i Ateist kalanı da Şintoist, Budist, ve az miktarda da Hristiyandır. Yani İslama göre bunların hepsi de KAFİRDİR.

İslam ülkelerinde en ufak bir yolsuzluk yapan bakan istifa eder mi ?..Yook pişkin pişkin görevine devam eder ve daha çok çalmanın yollarını arar.Ateist Japonyada en küçük bir yolsuzluk olsa ilgili bakan ne yapar ?...Hemen istifa ettiği gibi bu nedenle intehar etmesi olağan karşılanır.

Tokyoda son bir yıl içerisinde (2018) kaybolan toplam 127 milyon doları bulan para bulanlar tarafından sahiplerine teslim edilmiş .Japon yasalarına göre sahibi bulunamayan para yasal olarak bulanın hakkı olduğu halde kimse bu parayı kabul etmiyor. Ve kamu hizmetindeki kuruluşlara bağışlıyormuş.

İsveç halkının % 82 si Ateist . Refah seviyesi ve milli gelir olarak vatandaşlarına düşen pay dünyanın en yüksek ülkesi. Yolsuzluk yoktur. Çocuk tacizleri, ensest ilişki, tecavüz ve hırsızlık vakaları olmaz….ÇÜNKÜ BU ÜLKELER ATEİST TİR…