• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mayıs 2019
  • 06:02
  WhatsApp
CHP’Lİ BELEDİYELER …BAZI YALAKA GAZETECİLERE ÖDÜN VERMEYİN 19 Nisan 2019, Cuma

 

Mart ayının başından beri 4 hafta boyunca her hafta sonu eşimle beraber arabamıza atlayıp Ceyhan’ın 23 köyünü gezdik. Ben o köyleri pek bilmem ama eşim Ceyhan’ın köyünden olup ve bir kaç köyde çok geniş kitlede akrabaları olduğu için Ceyhan’ın hemen hemen her köyünü avucunun içi gibi bilir.

Selamlayıp köy kahvelerine her gidildiğinde kahve dışında oturup güneşlenen hemen her yaşlıya sorduğumuzda aynı cevabı almanın mutluluğunu yaşıyorduk. Her hangi Dede ya da amca ya ‘’-Büyükşehirde oyunu kime vereceksin ?’’diye sorduğumuzda bize bazan bakıyorlar , bazan dönüp bakmadan cevap veriyorlardı ‘’-Oyumuzu Zeydan’a vereceğiz’’ Zeydan hangi siyasi partiden biliyor musun ? dediğimizde umursamaz tavırla cevabı yapıştırıyorlardı…’’Bana ne partisinden ,ben oyumu Zeydan’a vereceğim’’ işte sevgi buydu.., işte hizmetin mahsulü buydu.

İMAMOĞLU HALKA SEPET SEPET UMUT VE SEVGİ DAĞITTI

Aynı olay İstanbul da yaşandı. Yanlış yönetimlerden, yolsuzluklardan ,kibirden, hakaretlerden ayırımcılıktan,kavgadan, tehditlerden ,pahalılıktan bıkan vatandaş oyunu Ekrem İmamoğlu’na verdi. Çünkü İmamoğlu kimseyi ayırmıyordu. Kibiri yoktu, hakaretleri yoktu ,ayırıcı değil ,birleştiriciydi, halka dokunmasını biliyordu. İnsanlara adeta sepet sepet umut ve sevgi dağıtıyordu. Türkiye’nin bunlara ihtiyacı vardı.

SEVGİ…HOŞGÖRÜ…DÜRÜSTLÜK…KARDEŞLİK…BİRLİK…KAZANDI

Şimdi CHP li ve İYİ partili belediyeler Belediye başkanlığı tabelalarının önüne T.C. ibaresini ekliyorlar…Kaldırılmış olan Atatürk resimlerini asıyorlar…Had safhaya varan israfı azaltıyorlar.Onca yandaş medyaya ,onca yandaş gazeteciye ve Anadolu Ajansının tüm manüpülasyonlarına rağmen Halk doğrunun ne olduğunu gördü ve oyunu CHP’li ve İYİ parti’li belediyelere verdi.

CHP’li belediyeler de çok güzel bir şey yapıp tüm AKP’li MHP’li seçmenleri de kucakladılar ve herkese eşit hizmet sözü verdiler...İşte ihtiyacımız olan da buydu birlik ve beraberlik…Ben CH’ li belediyelerin AKP - MHP ayırımı yapmadan halka hizmet götüreceklerine yürekten inanıyorum.

BAZI GAZETECİ GEÇİNEN ..,GAZETECİLİKLE İLGİSİ OLMAYAN  ÇAKALLAR

Seçimlerden evvel çok yer gezdim. Siyasi partiler ve çevrelerini , buralara gidip gelenleri ,kulisler yapanları ,entrika yapanları ,yalan haberler yayanları ,paralı haber yapanları, kişilere iftiralar atanları, Kısacası kalemini satan gazetecilikle ilgisi olmayıp gazeteci geçinen çakalları tek tek gözlemledim.  CHP’li belediyelere gelip casusluk yaparak açıklarını bulmaya çalışıp AKP’den nemalanmaya çalışanlara bile tiksinerek şahit oldum.

Şimdi CHP’li belediyeler hak ettikleri başarıyı yakaladı. Dikkat etmeleri gereken en önemli  konu bu iki yüzlü kalemini satan gazeteci geçinenler. Seçim öncesi haberlerinde bile kimleri tuttuğu, kimlerin çanak yalayıcıları oldukları yazdıklarıiftiralarından belli olan ,kimi zaman CH’ ye çamurlar atan bu insanlar şimdi CHP’li belediyelerin kapılarını abone için reklam için arşınlayacaklar. Ne yaparlarsa yapsınlar DAMGALILAR  biliniyorlar.

Bunlara taviz vermeyin ,en ufak tavizinizin tepkiyle karşılanacağını bilin CH’ li belediyeler. Ortalık nifakçısı bu çakallara hiç bir şey vermeyin hiç bir yardım yapmayın CHP’li belediyeler…