• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Nisan 2019
  • 04:16
  WhatsApp
Vahşetin sır perdesi aralandı

3 çocuğunun boğazını keserek vahşi bir şekilde öldüren cani anne Selma Cice (30), çocuklarını kendisi gibi rezil olmasın diye katlettiğini söyledi. 

 

Halil BİLEK

 

VAHŞET ANLARINI ANLATTI

Adana'da 3 çocuğunun kafalarını kestikten sonra kendi bileğini keserek intihar etmeye kalkışan 30 yaşındaki Selma Cice, vahşet anlarını saniye saniye anlattı. Tedavi gördüğü Adana Şehir Hastanesi’nde bilinci açıldıktan sonra ilk ifadesini veren Cice’nin, "Ben intihar edecektim, benden sonra onlar da rezil olmasınlar diye çocuklarımı kestim" dediği öğrenildi.  Cumhuriyet Savcılığı’nın olayla ilgili soruşturması sürüyor.

 

KORİDORDA ÖLDÜRDÜ

Kanlı olay, 21 Ekim günü Yüreğir’e bağlı Geçitli Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre olay şöyle gelişti; Eşi Cabbar’ın tarlaya gitmesinin ardından gidince pencereleri kapatıp tüm kapıları da kilitleyen Selma Cice, çocukları evin koridoruna getirerek burada sırasıyla 3 yaşındaki Mahmut Efe, 7 yaşındaki Sema Nur ve 9 yaşındaki Mehmet Emin Cice’nin boğazını keserek öldürdükten sonra kafalarını vücudundan ayırdı.

 

KORKUNÇ MANZARA

Genç kadın cinayette kullandığı bıçakla bileklerini kesti. Selma Cice, aşırı kan kaybedince bayılırken tarladan dönen Cabbar Cice,  kapıyı açan olmayınca, mutfağın demir şebekesini çıkartıp pencereyi kırdıktan sonra eve girdi. Mutfak kapısını kırarak koridora çıkan Cabbar Cice, korkunç manzarayla karşılaştı. Selma Cice, Adana Şehir Hastanesine kaldırılırken çocukların cansız bedenleri otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

 

TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Hayati tehlikeyi atlatmasına rağmen, yoğun bakımda gözetim altında tutulan Selma Cice, verdiği ilk ifade de “Ben bu zamana kadar hiç yaşamadım. Çok rezil   bir hayatım oldu. O gün de intihar edecektim, ancak çocuklarımın geride kalıp, benim gibi rezil olmasın diye onları kestim" dediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürerken, annenin hastanedeki tedavisi de devam ediyor. Anneleri tarafından hunharca öldürülen 3 kardeş ise gözyaşları arasında yan yana toprağra verildi.


Yorumlar (1)