• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mayıs 2019
  • 05:50
  WhatsApp
U-16’lar da Adana’nın En Büyüğü ADANASPOR

ADANA TOROS GAZETESİ

 

 

U-16 Futbol Ligi’nde Adana şampiyonu Adanaspor oldu. Turuncu-Beyazlılar önceki gün 1 Nolu Ali Hoşfikirer Stadı’nda karşılaştığı Gençlerbirliği’ni 4-1 yenerek Adana’nın en büyüğü olduğunu gösterdi. 3.4.lük karşılaşmasında ise Seyhan Belediyespor ile Vefaspor kozlarını paylaştı. Normal süre 2-2 tamamlanırken penaltı atışları sonunda Seyhan Belediyespor rakibine 6-4 üstünlük sağladı ve Adana 3.sü oldu.

 

 

Kupa ve Madalya töreni yapıldı

1 Nolu ve 2 Nolu Ali Hoşfikirer Stadları’nda yapılan müsabakalar sonrasında ASKF Başkanı Ahmet Bozan,TÜFAD Adana Şube Başkanı Mehmet Sümer,Futbol il Temsilcisi Bülent Oymacı,MUSA Der Başkanı Ragıp Okur ile ASKF yönetim kurulu üyeleri şampiyon Adanaspor ile 2.olan Gençlerbirliği’ne,3.lüğü elde eden Seyhan Belediyespor’a,4.olan Vefaspor’a Kupa ve madalyalarını takdim etti.

 

 

Bozan’dan kutlama

ASKF Başkanı Ahmet Bozan,kupa töreninde yaptığı konuşmada, “ Adana şampiyonu olan Adanaspor ile 2.liği göğüsleyen Gençlerbirliği’nin yanısıra Seyhan Belediyespor ve Vefaspor’u tebrik ediyorum. Türkiye şampiyonalarına katılacak olan takımlarımıza da şimdiden başarılar diliyorum. Geleceğin yıldız futbolcvu adaylarının ortaya koyduğu mücadele bizleri ilerleyen yıllar için umutlandırdı. Bu kadrolardan birçok isim önümüzdeki yıllarda iyi noktalara gelecektir” dedi.

 

Berk ve Selehattin’e

özel davet

Bu arada,ASKF Başkan Bozan,Adanaspor’dan Berk, Seyhan Belediyespor’dan ise Kaleci Selehattin’in maçın adamı seçildiğini belirterek, 33.yılı kutlamalarında düzenleyecekleri iftar yemeğine ailesiyle birlikte davet etti.

 

ÖZEL HABER:ÖMER DEMİR


Yorumlar (1)