• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Mayıs 2019
  • 15:22
  WhatsApp
U-11 Kızılay play-off maçları start aldı ÖZEL HABER:ÖMER DEMİR

ADANA TOROS GAZETESİ

 

 

U-11 Kızılay Play-off maçları önceki gün başladı. Açılış müsabakası’nda Kanaryaspor-Havutlu Demirspor U-11 takımları karşılaştı. Hakemler ve Takımlar müsabakaya ASKF ve Türk Kızılayı İşbirliğinde, “ U-11 Kızılay Play-off grupları tüm takımlarımıza başarılar dileriz” pankartı ile çıktı. Saha içerisi ve çevresi ASKF ve Kızılay Bayrakları ile süslenirken seronomide hakemlere ve takımlara çiçek takdim edildi. Ayrıca,Türk Kızılayı tarafından karşılaşmaların iftar saatine denk gelmesi nedeniyle seyirciler ve görevlilere çorba ve su ikramında bulunuldu ve sahalarda bir ilk gerçekleşti.

 

Büyük ilgi

Gündüz Tekin Onay Tesisleri’nde oynanılan karşılaşmaları Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı,ASKF Başkanı Ahmet Bozan,Futbol Federasyonu Güney İlleri Bölge Müdürü Akif Oflaz,Kızılay Yüreğir Şube Başkanı Asım Gül,Kızılay Çukurova Şube Başkanı Yıldıray Özbek, Kızılay Sarıçam Şube Başkanı Cabbar Konuk,Futbol İl Temsilcisi Bülent Oymacı,ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri,Kızılay İl ve İlçe Teşkilatı yöneticileri ile çok sayıda veli izledi.

 

Başkan Ahmet Bozan’dan teşekkür

ASKF Başkanı Ahmet Bozan, “ U-11 Kızılay Play-off grubu hayırlara vesile olsun. Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Bir dediğimizi iki etmeyen ve  Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ve yönetim kurulu üyelerine,ilçe yönetimlerine federasyonumuz ve kulüplerimiz adına teşekkür ediyorum. İlk günkü karşılaşmalar keyifli geçti. Futbolcularımızın ailelerinin dre ilgi göstermesi bizleri son derece mutlu ediyor. Sakatlıksız bir şekilde karşılaşmaların tamamlanması en büyük arzumuzdur ” dedi.

 

Saygılı:Bir nebzede katkımız

oluyorsa ne mutlu bize

Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı’da, “ Geleceğin teminatı olan minik futbolcularımızın hünerlerini sergilediği play-off maçlarında bulunmak bizleri son derece mutlu etmiştir. Bir nebzede olsa katkı sağladıysak ne mutlu bize. Kızılay olarak bundan sonraki süreçte ASKF ile koordineli bir şekilde hareket ederek aktivitelerin içerisinde yer alacağız” dedi.

 

 

İlk Günkü Sonuçlar;

Havutlu Demirspor-Kanaryaspor:2-6

Yenibeygücü-Demirspor:0-6

G.Birliği-Kozan Bld.Spor:3-1

 

 

 


Yorumlar (1)