• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 12:08
 
'Türkiye için güvence, adayımız Muharrem İnce'

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Av. Erbek 24 Haziran'da yapılacak erken genel seçimin partisi açısından başarıyla sonuçlanacağına dikkat çekti

 

(Haber Merkezi)- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Av. Aziz Erbek yerel seçim çalışmalarının yanı sıra partisinin iktidarı ve 24 Haziran'da yapılacak erken genel seçimlerde Muharrem İnce'nin Cumhurbaşkanı olarak seçilmesi için saha çalışmalarına devam ediyor.

BAŞARI İLE ÇIKACAĞIZ

16. Uluslararası Yörük Türkmen Şöleni'nde hemşehrileri ile bir araya gelen Av. Erbek,  24 Haziran'da yapılacak erken genel seçimin ülkemizin geleceğini seçmek anlamında da önemli olduğuna dikkat çekerek 'Türkiye'nin geleceği için Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'yi destekliyoruz. 24 Haziran'da ya var olacağız, ya da yok olacağız. Yok olmaya niyetimiz, kaybetme diye bir lüksümüz yok. O nedenle tüm örgütlerimizle birlikte 24 Haziran'a kadar sahada olacağız, erken genel seçimlerden başarı ile çıkacağız.'dedi.

HERKESİ KUCAKLAYACAK

Türkiye'nin geleceği için partisiz, tarafsız bir Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce'nin herkesi kucaklayacağına dikkat çeken Av. Erbek, 'Partili kimliğini bir tarafa bırakan İnce, Türkiye için gerçekten büyük bir güvence. Geleceğimizi teminat altına almak için, karanlık yarınlara gömülmemek için Muharrem İnce'yi Cumhurbaşkanı, partimizi iktidar yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Demokratik, laik, halkçı parlamenter yönetim ile aydınlık yarınlara koşmak için bu seçim son şansımızdır.'diye konuştu.

DESTEK VERMEYE HAZIRIZ

Ülkesini, milletini seven her yurttaşın sorumluluk alarak erken genel seçimde makul ve mantıklı bir şekilde düşünmesi gerektiğini vurgulayan Av.Erbek, 'Her yurttaşımız ülkemizin 16 yılda geldiği noktayı düşünmeli.Ekonomiyi, demokrasiyi, hukuku, kısıtlanan vatandaşlık haklarını, işçiyi, emekliyi, sosyal anlamda yaşanan çöküşü, laik bir ülke açısından geldiğimiz noktayı göz önünde bulundurarak Cumhurbaşkanlığı seçiminde tercihini yapmalı. Biz partimizin belirleyeceği program çerçevesinde sahada olmaya, tüm milletvekili aday adaylarımıza destek vermeye hazırız.'dedi.

 

 

 

 


Yorumlar (1)