• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Nisan 2019
  • 06:23
  WhatsApp
Türk Kızılay Seyhan’da görev dağılımı yapıldı

ADANA TOROS GAZETESİ

(HABER MERKEZİ)- “Kızılay Büyüyor, Toplum Güçleniyor” sloganı ile bu yıl 150. yaşını kutlayan Türk Kızılay, bu doğrultuda Türk Kızılay Adana Seyhan Şubesi’nde yapılan seçimlerde Reşat Karaca ve ekibi kazandı.

Şeffaf ve daha güçlü bir ekip anlayışı ile görev bölümünü gerçekleştirdiklerini söyleyen Kızılay Seyhan Şubesi Başkanı Reşat Karaca, başkan yardımcılığına Necdet Sakallı, sekreterliğe Adnan Ekiz, muhasip üyeliğine Şahin Özkul, veznedarlığa Mehmet Fatih Bozkurt, basın ve halkla ilişkilerden sorumlusu olarak da üye İsa Ekici’nin getirildiğini söyledi.

Yeni görev dağılımı ile birlikte yapılan toplantıda alınan bazı kararları açıklayan Başkan Karaca, önümüzde Ramazan Bayramı yaklaşmakta ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza, hayırseverlerimizin yapacakları bağışları kavuşturma, ulaştırma konusunda köprü görevi göreceklerini açıkladı.

Seyhan ilçesinde bulunan okullardaki fakir fukara ve ihtiyaç sahibi öğrencilere okul ihtiyaçlarını, araç ve gereçlerini karşılamak için hem Seyhan Kaymakamlığı, hem de Seyhan İlçe Eğitim Müdürlüğü ile irtibat halinde olduklarını belirten Başkan Karaca, Türk Kızılay Seyhan Gönüllü Gençlik ekibinin de çocuklara, yaşlılara ve okula gidemeyen hastanelerdeki öğrencilere yönelik aktivitelerinin de hazırlığı içinde olduklarını anlattı.

Karaca, tüm bağışçılara da ayrıca çağrıda bulunarak yapacağınız tüm yardım ve bağışlarınızı aşağıdaki Seyhan Kızılay Hesap Adına yapabileceklerini söyledi. Bağışlarınız için Seyhan Kızılay Şubesi adına

Ziraat Bankası Belediye Adana Şubesi Hesap No: 1868-5679 ve

TR37 0001 0017 8300 0018 6856 79 İBAN numarasına yapılacağını sözlerine ekledi.


Yorumlar (1)