• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 15:30
 
TOROS’un kuruluşunun 26. Yıl töreni ve balosu unutulmazlar listesine yazıldı

TOROS’un kuruluşunun 26. Yıl töreni ve balosu unutulmazlar listesine yazıldı

Gurur gecemizde coşku doruktaydı

Gazetemiz Toros’un kuruluşunun 26. Yıldönümünü süper bir organizasyon ve baloyla kutlarken, hem Adana’ya üstün hizmetlerde bulunarak, YÖN VERENLER’in başarısını alkışlattık, hem de nezih bir ortamda coşkuya tavan yaptırdık.

ARAT’IN BAŞARISI

Olağanüstü zor koşullarda, tamamı renkli 12 sayfa gazete çıkaran, üstelik rotatif ıfsette bastıran ve zaman zaman haftada 1+6 sayfaya çıkan, Ceyhan eki çıkartan, Kozan, Ceyhan, Karataş ve Yumurtalık başta olmak üzere ilçe bayilerinde de gazeteyi tezgaha süren Erden ARAT, bu geceyi tek başına omuzladı ve ağır yükün altından kalkma başarısını gösterdi.

EĞLENDİK, EĞLENDİRDİK

CHP Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, başarılı ve seçkin işadamları, muhtarlar ve STK temsilcileri ile kalabalık bir kitleyi coşkumuza ortak ettik, hem eğlendik, hem eğlendirdik.

BİR DAHASI ZOR

Böyle bir gecenin, bu kadar güzel bir atmosferin bir daha tekrar edilmesi çok zor. Türkiyenin ünlü SIRA GECESİ grubunun, davullu-klarnetli müziği ile salon adeta hop oturdu hop kalktı. TOROS Ekibi ev sahipliğinin en güzel örneğini sergilerken, gece yarısına doğru veda edenler ‘Bir daha isteriz’ demekten kendilerini alamadılar.

 

 


Yorumlar (1)