• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mayıs 2019
  • 19:39
  WhatsApp
SPOR SERVİSİ Adana Amatör spor kulüpleri’nden olan 100.Yılspor, yeni bir kulüp olmasına rağmen liglerde yer aldığı ilk yıldan itibaren başarıya koşmaya başladı.

. Lige katıldığı tüm kulvarlarda son 7 maçta 6 galibiyet alan 100. Yılspor Adana amatör kümesine renk kattı. Hem Genel Kaptan hem de antrenör olarak göre yapan Cenk Çeler’in de bu başarıda emeği oldukça büyük. Gecesini gündüzüne katarak her zaman 100. Yılspor’un başarısına odaklanan Çeler, “Her şey gençlerimiz için” dedi.

100. Yılspor Genel Kaptanı ve teknik patronu Cenk Çeler, bu yolda amaçlarının ve hedeflerinin olduğunu ifade etti. Türk futboluna başarılı ve ahlaklı futbolcu yetiştirmek için bu koyulduklarını vurgulayan Çeler, bu yolda başarılı olacaklarına inandığını söyledi. Çeler, “100. Yıl Mahallesi ve çevre mahallelerde bulunan gençleri bir araya getirerek onlara bir çatı altında hizmet ediyoruz. Onları her türlü zararlı alışkanlıklardan uzak tutmayı hedefliyoruz. Sporun da bu yolda bizlere bir güç olduğunun bilincindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Başarıya yürümüyoruz, koşuyoruz

Türk futbolunda  Sergen Yalçın’ı örnek aldığını ifade eden Çeler, en az onun kadar Türk futboluna yararlı olmuş futbolcular yetiştirmek istediklerine de değindi. “Kısa zamanda uzun yol kat ettik” diye konuşan 100. Yılspor’un büyük emekçisi Çeler “Son 7 maçımızda 6 galibiyet alarak iyi bir takım olduğumuzu kanıtladık. Takım olarak başarıya yürümüyor adeta koşuyoruz. Her kulvarda play-off şansımızı devam ettiriyoruz. İlerleyen süreçte bu başarılarımıza yenilerini de ekleyeceğiz. Bizleri izlemeye devam edin.” şeklinde konuştu.

 


Yorumlar (1)