• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 24 Nisan 2019
  • 04:12
  WhatsApp
Sinem ve Olcay'a çifte düğün

ADANA-Gazeteci İnci Yılmaztürk'ün güzel kızı Sinem Çeliköz ile Zeynep-Enver Demirkılıç'ın yakışıklı oğlu Olcay Demirkılıç çifte düğünle evlendi.

Giresun'da Almila Restaurant'ta yapılan düğünün ardından Adana Sürmeli Oteli'nde de yapılan düğün töreni oldukça coşkulu ve eğlenceli geçti.

Giresun'da Karadeniz türküleri ile oynanan oyunlar, Adana'da çekilen halaylar ve danslar genç çiftlerin mutluluğuna mutluluk kattı.

Gelin ile damadın testi oyunu davetliler tarafından ilgi ile izlenirken, genç kızların rengarenk şifonlarla hazırladıkları oyun düğüne ayrı bir renk kattı.

Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı düğünde Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt Patır ve eşi, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, CHP Çukurova İlçe Başkanı Zihneti Emre ve eşi, Toros Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erden Arat ve Ailesi, 26. Dönem CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Adana Barosu 25. ve 26. Dönem Başkanı, CHP Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Av. Aziz Erbek, Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Ahmet Bozan, Adana Hacı Bektaşi Veli Kültür Derneği Başkanı Kemal Çelik, Tüm İşçi Emeklileri Derneği Çukurova Şube Başkanı Rafet Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, Seyhan İlçesinden mahalle muhtarları, çeşitli STK'ların temsilcileri, Sinem ve Olcay Demirkılıç çiftinin yakın akrabaları ve arkadaşları gelin ve damadı yalnız bırakmadılar.

CHP'nin kuruluş yıldönümü nedeni ile Adana dışında olan CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer ve Müzeyyen Şevkin, CHP 26. Dönem Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, telefon ve telgrafla genç çiftlere mutluluk dileklerini ilettiler.

 

 


Yorumlar (1)