• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 20:57
 
ŞİMŞEK’te moraller bozuk

ŞİMŞEK’te moraller bozuk

Büyükşehir Belediye Erzurumspor karşısı’nda alınan 3-2’lik yenilgi Adana Demirspor’da moralleri bozdu. Mavi-Lacivertli ekibin Teknik Patronu Mustafa Uğur,.”Kazanıp iyice rahatlamayı düşündüğümüz 90 dakika mücadelesini puansız kapatıp sıkıntılı bir sürece girdik”dedi.

İZAHI YOK!

Adana Demirspor Teknik Direktörü Uğur, ”Adana Demirspor olarak inanılmaz derecede üzgünüz, gerçekten bugün burada bu işi bitirme arzusu içindeydik. Yüzde 99 bitecekti galibiyet alındığında. Ama tabi ki istediğimiz olmadı. İlk 45 dakika neredeyse ne yaptığını bilmeyen bir Demirspor takımı sahada oldu. Sonuçta ikinci devre bir müdahale ettik. Oyun anlayışı biraz değiştirdik. İlk 10 dakikada 2 gol bulmamıza rağmen futbolun saha içinde olmadığı zaman muhakkak ki basit bireysel hatalardan bana göre acemice bir gol yendi. Sonuçta mağlubiyet var ortada. Bunun izah tarafı da yok. Demirspor adına da kritik süreç başlıyor. Özellikle önümüzdeki hafta Altınordu müsabakası artık nasıl önem taşıdığını herkes biliyor. Herhalde kat kat artmış oldu, kazanmak gerektiğini biliyorum. Artık bu saatten sonra direk o müsabakaya odaklanacağız” ifadelerini kullandı. 

 

DAĞLI VE TÜMER İZLEDİ

Pazar günü 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda oynanılan karşılaşmada  Büyükşehir Belediyespor’u konuk eden Adana Demirspor’u,AK Parti Milletvekili Tamer Dağlı,CHP Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, CHP İl Başkanı Ayhan Barut,MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı yalnız bırakmadı.

 

TARAFTAR ENDİŞELİ

Demirspor’a gönül veren taraftarlarda alınan mağlubiyet sonrası oldukça endişeli. Mavi-Lacivert sevdalısı taraftarlar,”Zorluiki hafta bizi bekliyor. Biz herzaman olduğu gibi takımımızın yanında yer alacağız. Küme düşme potası’nda yer almak bizleri oldukça üzmekte.Endişeliyiz.Altınordu ve Ankaragücü maçları’ndan bize yakışan neticeler ile ayrılmalıyız. Futbolcularımızdan dahna fazla özveride bulunmalarını istiyoruz”dediler.

 

İlk gol

Demirspor’u 3-2 yenen Büyükşehir Belediyespor’un ilk golü böyle cereyan etti.Lokmon Gür’ün kafası,Mavi-Lacivertli takımın Kalecisi Kurtuluş ve defans’ın bakışları arasında fileler ile buluştu.


Yorumlar (1)