• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 18:27
 
Şimşek,Karablükspor’a bileniyor

Ligin ilk maçı’nda Cuma günü deplasmanda Karabükspor ile karşılaşacak olan Adana Demirspor hazırlıklarını Ankara’da sürdürmekte. Teknik Direktör Hakan Kutlu,nezaretinde çalışmalarını sürdüren Mavi-Lacivertlilerde hedef iyi bir futbol sergileyerek galibiyete uzanmak..

Kutlu memnun

Adana Demirspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Demirspor taraftarlarına seslenerek,”4 futbolcu ile ligde sadece 30 gün kala başladığımız 2018-2019 sezonu’nun ilk maç haftasına temel oyuncu topluluğunu sağlamış şekilde başlamış bulunmaktayız. Bu kadar kısa bir süre içerisinde kurduğumuz takımımızın saha dışındaki arkadaşlık ortamı ve yakaladığı uyum beni oldukca mutlu etti. Yakalanan bu uyumu saha içinde yansıtmak ve rakiplerimizden oldukca geç başladığımız için antreman programımızı dar sürede en verimli hale getirmek için ben,ekibim ve kulüp çalışanlarımız var gücüyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sene özlenen,beklenen başarıyı bu büyük camiaya yaşatmakla birlikte sezon içerisinde güzel futbol oynayarak bu kulübün DNA’sına işlemiş Asi ruhu’da sahaya yansıtacağız. Hazırlık maçlarında dahi bizleri yalnız bırakmayarak onore eden büyük taraftarımıza teşekkür ediyor, yıllardır sürdürdükleri büyük desteği bekliyor ve kendilerini kombine almaya davet ediyorum”dedi.

 

 

Başkanımıza ve yönetim kurulumuza

teşekkür ediyorum

Mavi-Lacivertli ekibin Teknik Direktörü Hakan Kutlu ifadelerini şöyle tamamladı, “Yaşanan bu zorlu sürece en yakından tanık olan kişilerden biri olarak Başkanımız  Murat Sancak ve yönetim kurulu üyeleri’ne özel olarak teşekkürlerimi sunuyorum.Başkanımız, Murat Sancak, maddi ve manevi olarak sağladığı büyük desteğin yanında işini, gücünü bir kenara bırakarak ve zamanın neredeyse tamamını Adana Demirspor’a ayırarak büyük bir özveri göstermiştir. Bizler de gösterilen bu büyük özveriyi Allahın izniyle şampiyonluk ile mükafatlandıracağız”


Yorumlar (1)