• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Nisan 2019
  • 13:13
  WhatsApp
Sevenleri Taşkıran Ailesi'ni yalnız bırakmadı Geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşamını yitiren eski CHP Seyhan İlçe yöneticilerinden Ali Taşkıran’ın ağabeyi Kemal Taşkıran, Asri Mezarlık'ta düzenlenen bir törenle toprağa verildi.

ÖZEL HABER:SERDAR AKIN

Eski CHP Seyhan İlçe yöneticilerinden Ali Taşkıran’ın 75 yaşındaki ağabeyi Kemal Taşkıran, hayatını kaybetti. Kemal Taşkıran, dün Asri Mezarlık’ta düzenlenen törenle gözyaşları arasında toprağa verildi. Sevenleri ve CHP’liler, Taşkıran ailesini acılı günde yalnız bırakmadı.

TEDAVİ GÖRÜYORDU

Bir süredir tedavi gördüğü öğrenilen Kemal Taşkıran’ın cenaze törenine Seyhan Belediye Başkanı ve CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay’ın yanı sıra CHP’li ilçe belediye meclis üyeleri de katıldı.

İYİ BİR CHP’LİYDİ

Kemal Taşkıran’ın iyi bir Cumhuriyet Halk Partili olmasının yanında çok iyi, yardımsever bir insan olduğunu vurgulayan sevenleri Taşkıran’ın CHP’de çok büyük emekleri bulunduğunu söyledi. Kemal Taşkıran, dualar eşliğinde defnedildikten sonra Taşkıran Ailesi, taziyeleri kabul ederek bu acılı günde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.


Yorumlar (1)