• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 20:47
 
Seçil Kauçuk 35. Yılı personeliyle kutladı

Seçil Kauçuk çalışanları ile ailelerine Emine Sultan çiftliğinde muhteşem kahvaltı

 

Seçil Kauçuk 35. Kuruluş yıldönümünü personel ve ailelerine kahvaltı düzenleyerek kutladı. Bu arada Karaisalı yolunda doğa manzaralı bir alanda yer alan Emine Sultan Çiftliği,  Seçil kauçuk fabrikasının 250 personeli ve ailelerini  kahvaltı sofrasında ağırlayarak bir ilke imza attı. Herşeyin organik olduğu kahvaltıda personel streslerini atarken çocuklar için özel getirilen Palyaçolar birbirinden güzel animasyonlarla çocukları eğlendirdiler.

PALYAÇO EĞLENDİRDİ

Geride bıraktığı 35 yılını personeliyle birlikte kutlayan Seçil kauçuk yaş pasta keserek bu anlamlı günü tatlandırdılar. .Açık büfe olarak verilen kahvaltıda personel çok güzel bir gün geçirdiler.Ailelerin çocuklarını da düşünerek ünlü palyaço  Maviş’in geldiği kahvaltı etkinliğinde  birbirinden güzel şarkılarla ve yarışmalar düzenleyerek Anne ve Babaların meraklı bakışları altında çocuklar doyasıya eğlendi.Başarılı bir organizasyon düzenleyen Emine hanım Sultan Çiftliğinde ilk defa bu kadar kalabalık bir gruba kahvaltı verdiklerini ve verdiğimiz hizmette yiyeceklerimizin hepsinin  organik olmasından dolayı bizi tercih ettiklerini belirten işletmeciler “Biz burayı çok büyük işletmelerin toplantı ve organizasyonları açısından kullanmaları ve Adana içinde böyle bir yer olmadığını bu yüzden şehir dışından dahi gelmeye başladılar.Bu yüzden ne kadar başarılı olduğumuzu gösteriyor.Bunun yanı sıra bize gösterilen ilgiye ve bizi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ettiklerini” ifade ettiler.

ANNELER MUTLU

Güzel bir gün geçirdiklerini belirten Seçil Kauçuk personeli “Yoğun çalışma temposundan uzakta verilen bu kahvaltı gerçekten iyi oldu.Arkadaşlarımız ve ailelerimizle birlikte olmamız ve ayrıca çocuklarımıza süper yapılan proğramda palyaçoların animasyonları  sayesinde eğlenmeleri bizleri son derece mutlu etmiştir.Bu tip etkinliklerin her zaman yapılmasından yanyız ve bizlerin motifiyelerini yükselttiklerini” vurguladılar.   


Yorumlar (1)