• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 17 Şubat 2019
  • 17:55
 
Sarıçam Burukspor Sahaya indi

Birinci Amatör Küme’nin yeni takımları’ndan Sarıçam Burukspor geçtiğimiz cuma günü akşam Buruk Stadı’nda açılan sezon açılışı ile sahaya indi. Mavi-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Cabbar Konuk,”Geçtiğimiz sezon namağlup şampiyonluk ipini göğüsleme başarısı gösterdik. Yeni sezonda’da hedefimiz zirve olacak. Yönetim Kurulu, teknik heyet ve futbolcu kadromuzun yanısıra camiamıza gönül veren herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmekte. Bu tablo bizi mutlu sona taşıyacaktır. Bu önemli günde yanımızda yer alan herkese yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum”dedi.

Ahmet Bozan’da katıldı

Sarıçam Burukspor’un sezon açılışı’nda katılan ASKF Başkanı Ahmet Bozan, “ Burukspor geçtiğimiz sezon iyi bir grafik çizerek şampiyonluk ipini göğüsledi ve adını Birinci Amatör Küme’ye yazdırdı. Yönetim,teknik heyet ve futbolcu kadrosunu kutluyorum. Yeni sezonda da başarılar diliyorum. Yönetim kurulumile birlikte amatör spor kulüplerimizin herzaman iyi ve kötü gününde yanlarında yer alacağımızın bilinmesini istiyorum. Tek bir amacımız bulunmakta. O’da, daha iyi imkanlarda mücadelelerini sürdürmeleridir”dedi.

 

Köroğlu:Desteğimiz sürecek

 

Sarıçam Belediyesi Spor Müdürü Yakup Köroğlu’da, Sarıçam Burukspor’un açılışı’na katılmakdandolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek,”Belediye Başkanımız Bilal Uludağ’ın direketifleri doğrultusunda hareketederektakım ayrımı yapmaksızın maddi ve manevi desteklerimizi serferber etmekteyiz. Yapılan desteklerin karşılığı’nında başarılı olarak geri dönmesi bizleri mutlu etmektedir. Desteğimiz bundan sonraki süreçtede sürecektir. Burukspor’a,Birinci Küme’de de başarı dileğinde bulunuyorum”diye konuştu.

HABER:ÖMER DEMİR


Yorumlar (1)