• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Nisan 2019
  • 12:18
  WhatsApp
Samancıların mutlu günü Royal Vıp Balo salonu yapılan törende ünlü sinema sanatçısı Menderes Samancılar yiğeninin nişan yüzüklerini taktı.

HABER:ÖMER DEMİR

 

Geçtiğimiz gün akşam Royal Vıp Balo salonunda yapılan görkemli bir nişan töreninde Müteahhit Ferhat Çamlı ile Cansu Samancılar’ın yüzüklerini  ünlü sinema sanatçısı Menderes Samancılar  taktı.

Genç nişanlı çift Royal Vıp Balo salonu işletmecilerinin düzenlediği konsept ve müzik eşliğinde salona girerken davetlilerden büyük alkış topladı. Konfetilerin altında ilk dansı yapan nişanlı çift Ferhat Çamlı-Cansu Samancılar çok mutlu olduklarını ifade ederek duygularını şöyle dile getirdiler “Bu akşam mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dost ve akrabalarımıza candan teşekkür ederiz.Çok güzel bir ortam hazırlayan müzikleri, bize özel hazırlanmış programları yapan Royal Vıp Balo Salonu işletmecilerine şükranlarımızı sunuyoruz.Gerçekten mükemmel bir ortamda bu kadar güzel bir nişan töreni hayal etmiyorduk.Bunun yanı sıra  ünlü sinema sanatçısı Menderes Samancılar’ın nişanımıza gelmesi yüzüklerimizi takması onur verici bir olaydır.Ayrı olarak teşekkür ederiz.”dediler.

 

YÜZÜKLERİ SİNEMA SANATÇISI MENDERES SAMANCILAR TAKTI

 

Dans ve halay oyunlarından sonra yüzüklerini takmak üzere nişanlı genç çifti sahneye çağıran ünlü sinema sanatçısı Menderes Samancılar bir konuşma yaparak “Adanalı olmaktan gurur  duyuyorum. İyi ki varsınız ve sizin benimle gurur duymanız beni son derece mutlu etmiştir.Aldığım ödüllerin kıyıya vurmuş insanlara ve  Suriye’deki savaşan insanlara gelmesini istedim.Yani barış ve özgürlük her daim olsun istedim.Bugün burada toplanmamızın sebebi Ferhat ile Cansu’nun nişanları. Bu nişanın hayırlı ve uğurlu olmasını, nişan yüzüklerini taktıktan sonra kurdeleyi keserek en kısa zamanda evlenmelerini diliyorum. “dedi.

 

CUMALİ SAMANCILAR’IN SEVİNCİ

Adana’nın tanınmış iş adamalarından Cumali Samancılar kızının nişanına katılan dostlarını,çevresini ve akrabalarını kapıda tek tek karşılayarak çok mutlu olduğunu ifade ederek,“Gerçekten güzel bir nişan töreni oldu.Tüm sevenlerimizin yanımızda sinema sanatçısı kardeşim Menderes Samancılar’ın da aramızda olması bizleri son derece mutlu etmiştir.Dostlarla beraber olmak çok güzel bir şey ve bizleri yalnız bırakmadıkları için hepsine teşekkür ediyor düğünümüze de herkesi bekliyoruz.”dedi.

Bu arada gecenin geç saatlerine kadar Royal Vıp Balo Salonu orkestrası ile davul eşliğinde müzik yaparken davetlilere özel olarak hazırlanan pasta ve cola ikramında bulundular. Davetlilerden tam not alarak düğün ve nişan törenlerinde Adana’da ‘Biz de varız’ diyerek damgalarını vurdular.

 

 


Yorumlar (1)