• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 24 Nisan 2019
  • 04:18
  WhatsApp
Polis uyuşturucuyla mücadelede kararlı

 

Obalar Caddesi’nde vatandaşlarla buluşan Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, uyuşturucu konusunda kararlılığını yineledi.

 

VATANDAŞLARI UYARDI

(Haber Merkezi) - Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız ve beraberindeki üst düzey emniyet yetkilileri, Obalar Caddesi üzerinde inceleme ve denetlemelerde bulundu. Yıldız, cadde üzerinde bulunan bir kahvehaneye giderek burada bulunan mahalle sakinleri ve gençler ile sohbet ederek uyuşturucu madde kullanımı konusunda bilgilendirmelerde ve uyarılarda bulundu. 

 

“KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ”

Sohbet havasında geçen konuşmasında vatandaşlara uyuşturucu konusunda bilgi veren Yıldız, “Sokaklarda uyuşturucu satıcılığı yapan bin kişiyi tutuklattırdık. Sizlerin yardımları sayesinde gençlerimizin ve toplumumuzun başına bela olan bu zehirli illetin kökünü kazıyacağız” diyerek uyuşturucuyu bitirme konusunda kararlılığını yineledi. 

 

TERÖR KONUSU

Ayrıca terör konusundan da bahseden Yıldız, vatandaşlar tarafından yapılan ihbarların önemine değindi. Gençlerle yakından ilgilenen Yıldız, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Mahallede ikamet eden vatandaşlar tarafından ziyareti memnuniyetle karşılanan Yıldız, iyi dilek temennileri ile mahalleden ayrıldı.  

 


Yorumlar (1)