• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 20:03
 
‘Polemik yerine fikir ve hizmet üreteceğiz’

AK Partili OZAN GÜLAÇTI’dan milletvekilliği aday adaylığı açıklaması:

 

ÖZEL HABER: ZEYNEP BARAZ-ÖMER DEMİR

Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve Ak Parti Grup Başkan Vekili Ozan Gülaçtı, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak için istifa ettiğini basın toplantısıyla açıkladı.

PROJELERİNİ PAYLAŞTI

Adana Divan Oteli'nde gazetecilerle buluşan Ozan Gülaçtı, neden aday adayı olduğunu anlattı ve projelerini basın mensuplarıyla paylaştı.Türkiye'nin 24 Haziran'da çok önemli bir seçim yapacağını belirten Gülaçtı, "Gece gündüz çalışacağız. Gönüller kazanacağız. Polemik yerine fikir ve hizmet üreteceğiz. Milletin üzerine oynanan oyunları bozmaya devam edeceğiz Milletimiz 24 Haziran'da yeni bir destan daha yazacak. Desteklerinizi bekliyoruz" dedi. 

ERDOĞAN DEĞİŞİMİ

Gülaçtı, AK Parti'nin Türk siyasi ve sosyal yaşamında önemli gelişimlere  de imza attığının da altını çizerek  şunları söyledi:

" AK Parti'nin siyaset, dış politika, ekonomi ve toplum alanlarında izlediği politikaların Türkiye'de yol açtığı değişimi söylemeden geçemeyiz . Bu gelişimlere imzasını atan Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve parti büyüklerimizdir. Bizler her zaman kendimizi millete emanet ettik ve milletin sözünün üzerine söz olmayacağını her ortamda dile getirdik,getirmeye de devam edeceğiz.İki aydan az bir zamanımız kaldı. İnşallah 24 Haziran'dan sonra bambaşka bir Türkiye'ye merhaba diyeceğiz, mesele memleket meselesidir, mesele aydınlık yarınlarımız meselesidir. Bir olacağız, beraber olacağız, birlikte Adana, birlikte Türkiye olacağız. Bu bilinçle çalışacağız ve seçimlerden zaferle çıkacağız. Milli iradeyi iliklerine kadar özümsemiş ve 16 yıldır milletin partisine desteğini esirgemeyen milletimiz yine 24 Haziran'da tarih yazacaktır”.

 

 


Yorumlar (1)