• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 16:17
 
Öztürk ve Acar ailelerinin mutlu günü

Öztürk ve Acar ailelerinin mutlu günü

 

(Haber Merkezi)- Tek Biz Teknoloji Yönetim Kurulu ve Adana Adıyamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Öztürk’ün kızı Esra Öztürk, hayatını Nazlı-İsmail Acar çiftinin oğlu Erkan Acar ile birleştirdi.

Adana’nın Seyhan İlçesi Bebe 2 Düğün Salonu’nda yapılan kına merasiminin ardından Kahramanmaraş Liva Düğün Salonu’nda geniş katılımla yapılan düğün törenine Emine-İbrahim Öztürk ve Nazlı-İsmail Acar ailelerinin yakınları, genç çiftin eş ve dostları ile çok sayıda davetli katıldı. 

Görkemli bir gece ile süren ve çiftlerin oldukça mutlu olduğu gözlenen düğünde bir konuşma yapan Adana Adıyamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Öztürk, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklarına teşekkür etti. Evlilik hayatının tüm maddi değerlerin üstünde olduğunu ve manevi olarak en büyük desteğin görüldüğü aile hayatı olduğuna işaret eden Öztürk, bu birleşen hayat yolunda eşlerin bir birlerine olan saygı ve sevgilerinin tüm zorlukları aşacağını söyledi. Öztürk, aile olarak daha da büyüdüklerini vurgulayarak, “Allah, bir yastıkta kocatsın” dedi. Düğün, tüm katılımcıların keyiflerince eğlenmesiyle sürdü.

 


Yorumlar (1)