• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mayıs 2019
  • 20:12
  WhatsApp
Özçelik, “Ramazanın bereketi iş dünyasına da yansısın”

Özçelik, “Ramazanın bereketi iş dünyasına da yansısın”

 

(Haber Merkezi)- Adana İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Başkanı Belgin Özçelik, Mübarek Ramazan ayı bereketinin iş dünyasına ve ekonomiye yansıması temennisinde bulunarak “Tüm islam aleminin Ramazanı mübarek olsun” dedi.

“KADINLARIMIZIN BAŞARISI TAKDİRE ŞAYAN”

İŞKAD üyesi Emine Nargile’nin işletmesi olan Güzelyalı Mado da düzenledikleri genişletilmiş üye toplantısında konuşan Adana İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Başkanı Belgin Özçelik, “Bu müstesna günde bir arada olmak bizleri elbette mutlu ediyor. Öncelikle ülke ekonomisinin kötüye doğru gittiği bu dönemde cesaret göstererek yeni bir iş kolu açarak ekonomiye katkı koyan, istihdam sağlayan üyemiz Emine Nargileyi kutluyor, hayırlı olsun diyorum. Bu alanda da başarılı olacağına inancım tamdır.” dedi.

“EKONOMİK VE SİYASİ HUZUR DİLİYORUM”

Son günlerde huzura, sağlığa, mutluluğa çok ihtiyaç duyulduğunun altını çizen Başkan Özçelik, “Ülke olarak bu mübarek ayda tüm dualarımızın kabul olması, özlenen ekonomik ve siyasi huzurun yerini bulması, önümüzdeki seçimlerin ülkemize, iş insanlarımıza zarar vermeden sorunsuz atlatılması en büyük dileğimiz. Tüm iş dünyası ve islam aleminin güzel bir Ramazan geçirmesini diliyor, hayırlara vesile olsun istiyorum.” diye konuştu.

İftar’ın açılmasının ardından Güzelyalı Mado sahibi Emine Nargile günün anısına İŞKAD yöneticileriyle kestiği pastayı ikram etti.

 


Yorumlar (1)