• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mayıs 2019
  • 19:08
  WhatsApp
Optimum’un son model araç talihlisi belli oldu

 

 

(HABER MERKEZİ)-Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin hayalleri süsleyen son model otomobili, yapılan çekiliş sonunda talihlisini buldu. Her 100 TL’lik alışverişe 1 kupon hakkı verilen kampanyaya on binlerce kişi katılım gösterdi. 

Düzenlediği kampanyalar, çekilişler ve garaj indirim günleri ile hesaplı alışveriş imkanı sunan, nezih ve güvenli ortamı ile de alışveriş keyfini taçlandıran Optimum AVM’nin 23 Temmuz 2018’de başlayıp, 5 Aralık 2018 tarihinde son bulan 0 kilometre araç kampanyasının talihlisi açıklandı. 

 Adaletli bir çekiliş olması için ziyaretçiler arasından rastgele seçilen 6 kişi ellerinde, içinde rakamların bulunduğu keseler ile Milli Piyango yetkilisinin çekiliş için talimat vermesini bekledi. 

 Yoğun ziyaretçi katılımı ile Noter ve Milli Piyango İdaresi yetkililerinin gözetiminde yapılan çekiliş sonunda 1 asil, bir yedek talihli belirlendi. 

 Optimum AVM’nin zemin katında gerçekleştirilen çekilişi yüzlerce ziyaretçi ellerindeki katılım kuponları ile nefeslerini tutarak izledi. 

 238 bin 568  katılım sayısı içerisinden, kampanyanın asil talihlisi 133582 numaralı kupon ile Adana’nın Yüreğir ilçesinde ikamet eden Koray Yıldız oldu. Yedek talihli ise aynı ilçede ikamet eden 064508 numaralı kupona sahip Hasan Can Özbek oldu. 

Hayalleri süsleyen son model otomobil, gerekli işlemlerin tamamlanmasının ardından önümüzdeki günlerde yapılacak törenle talihlisine teslim edilecek.

 

 


Yorumlar (1)