• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 19:50
 
Öğrencilerden resim sergisi

Öğrencilerden resim sergisi

 

 

ÖZEL HABER: SERDAR AKIN

 

Borsa Anadolu Lisesi öğrencileri hazırladıkları değişik resimlerden oluşan sergilerini Optimum’da açtılar.

Açılışa Seyhan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Nevin Teksoy ve Hakan Üstün’ün de katıldığı açılışa Borsa Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Adem Sungurtekin, Erkek Lisesi Müdürü Coşkun Çelebi, Borsa Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Nazmiye Kalay, Mehmet Kocamanoğlu, Feyyaz Etiz Anadolu Lisesi Müdürü Cuma Özcan, Tepebağ Anadolu Lisesi Müdürü Abdulkadir Çulha, Borsa Anadolu Lisesi görsel sanatlar öğretmeni Yasemin Tüzün ve çok sayıda öğrenci velisi ve öğrenci katıldı.

Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hakan Üstün,” Öğrencilerimizin bu tür sosyal faaliyetlerde bulunması bizleri memnun etmektedir. Borsa Anadolu Lisesi Müdür ve öğretmenlerine teşekkür ederim. Öğrencilerimizin sosyal faaliyetlerde bulunması için biz eğitimciler olarak her zaman yanlarındayız.”dedi.

Borsa Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Nazmiye Kalay da,” Öğrencilerimizin bu tür etkinlik yapması bizlere kıvanç vermektedir. Bu tür sosyal faaliyetleri okul olarak destekliyoruz ve öğrencilerimizin yanındayız. Eğitimciler olarak öğrencilerimize destek vermek bizlerin asli görevleridir. Bu tür etkinliklerimiz devam edecektir.” 

Borsa Lisesi mezunlar derneği Başkanı ise, “ Borsa Lisesi mezunlar derneği olarak öğrencilerimizin her türlü etkinliğini destekliyoruz. Bizler eski mezunlar olarak okulumuzun yanındayız. Bize verilecek olan her görevi de yerine getirmeye söz veriyoruz.” 

 


Yorumlar (1)