• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Mart 2019
  • 07:03
  WhatsApp
Nduka gün sayıyor Geçtiğimiz sezon Adanaspor’da kariyer sezonunu geçiren Nduka Ozokwo ikinci Adana macerasına hazır. Başarılı futbolcu mavi lacivertli formayı giymeye çok yakın.

İpekoğlu çok istiyordu

Nokta transfer yapmak isteyen Adana Demirspor’da teknik direktör Engin İpekoğlu’nun raporu doğrultusunda Nduka transferinde sona gelindi. Göztepe’nin bu transferden vazgeçtiğini açıklamasının ardından şartlar mavi lacivertli takımın istediği konuma geldi ve yönetimin TFF’ye 2 Milyon 500 TL’yi yatırmasının ardından bu transfer resmiyet kazanacak.Geçen yıl turuncu beyazlı forma altında iyi bir sezon geçiren siyahi oyuncunun transferinin gerçekleşmesi durumunda nasıl bir performans göstereceği ise merakla bekleniyor.

Prensipte anlaşma sağlandı

Adana Demirspor ilk günden bu yana özellikle uyum sorunu yaşamaması açısından Nduka’yı  transfer etmek istedi. Sportif direktör Ahmet Cingöz gerek oyuncu gerekse menajeri ile telefonla görüşerek küçük pürüzleri ortadan kaldırmak  için çaba sarf etti. Özellikle kontrat şartlarını kulübün istediği noktaya gelindiği an tecrübeli oyuncu da tercihini yeniden Adana’da oynamaktan yana kullandı. Üç gün sonra Adana’ya gelecek Nduka hafta içi resmi sözleşmeye imza atacak ve resmen Adana Demirspor’lu olacak.

 

 


Yorumlar (1)