• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 21 Nisan 2019
  • 12:23
  WhatsApp
Narkotim’den kaçış yok Adana polisi, gerçekleştirdiği operasyonlarla uyuşturucu ticareti yaptıkları gerekçesiyle haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan aranan 2’si kadın 26 kişiyi yakaladı. Cezaevine konulan zanlıların ev ve işyerlerinde ise çok miktarda uyuşturucu bulundu. Adana’daki uyuşturucu ticaretine önemli boyutta darbe vuran Adana Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele ekiplerinin çalışmaları aralıksız sürüyor.

‘Uyuşturucu madde ticareti' yapma suçlarından haklarında kesinleşmiş hapis cezası olan kişilere yönelik çalışma başlatan ekipler, yerlerini belirlediği zanlıları yakalamak için operasyon düzenledi. Operasyonda haklarında 1 ila 20 yıl arasında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2'si kadın 26 kişiyi yakalandı. Zanlılar, emniyetteki işlemlerinin ardından cezaevine gönderilirken ev ve işyerlerinde ise çok miktarda esrar, uyuşturucu hap ve eroin ele geçirildi.

Yakalanarak cezaevine konulan şahıslar şunlar; Abdulaziz S., İzzettin A.,  Ömer K., Yağmur K., Gökhan F., Necati  Y., Tuncay E., İbrahim Halil T., Fikret D.,  Mehmet G., Durdu Mehmet T.,  Ali Seydi Ç., Osman Y., Hakan K., Caner E., Erhan T., Yakupcan K.,  Hasan K.,  Hacı Mehmet A.,  Abdulaziz G.,  Ali Rıza G., Barış A., Yalçın G., Murat Can Y., Canan S. ve Serkan Ç.

 


Yorumlar (1)