• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 17 Şubat 2019
  • 18:29
 
Müslüm Susar ‘Birlik ve bütünlük için adayım’

MHP Adana Milletvekili Aday Adayı TOROS’a aday adaylığının gerekçelerini anlattı

 

 

ÖZEL HABER: İNCİ YILMAZTÜRK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27. Dönem Adana Milletvekili Aday Adayı Av.Müslüm Susar gazetemizi ziyaret etti. Toros Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erden Arat ve yazı işleri ekibimizle görüşen Av. Susar, Cumhur ittifakı ve millet aklı ile partisinin istenilen başarıyı yakalayacağını belirtti.

MİLLETİN BİRLİĞİ VE BEKASI

Milletin birliği ve bekası için MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli'nin Cumhur ittifakı yaptığını ifade eden Av.Susar, 'Daha güçlü bir Türkiye için Genel Başkanımızın Cumhur ittifakı birlikteliğinin şart olduğunu düşünüyorum.Ülkemizin Milli Birlik ve bekası için milliyetçi ruhla, Türkiye'nin geleceği ve refahı için birlikte hareket etmeliyiz. Partimizin ilkeleri doğrultusunda siyaset yapmaya devam edeceğiz.'dedi.

DAVAMIZ, BAYRAĞIMIZ, VATANIMIZ

Geçmişte Adana'ya çeşitli alanlarda hizmet verdiklerini vurgulayan Av.Susar, 'Kiremithane Spor Futbol Kulübü'nü 2. Amatör Küme'den alıp, Adana'yı dışarıda bölgesel ligde temsil edecek bir kulüp haline getirdik.Yüreğir Belediye Meclis Üyeliği dönemimizde ilçemizin geleceği için her türlü çalışmaya katkı koyduk.Bundan sonra da hizmetlerimize milletvekili kimliğimiz ile devam etmek istiyoruz. Bizim için önemli olan davamız, bayrağımız ve vatan sevdamızdır. Vatanım üzerinde ciddi oyunlar oynanmaktadır. Cumhur ittifakı ile tüm dış güçlerin üstesinden geleceğiz.'diye belirtti.

UYUŞTURUCUYA HAYIR, SPORA EVET

Hedefinin bundan sonra Adana ve Türkiye gençliğine de hizmet etmek olduğunu söyleyen Av.Susar, 'Uyuşturucuya hayır, spora evet projesinin Türkiye çapında yapılanması için büyük bir çaba göstereceğim. Bu projeyi milletvekili olsam da olmasam da hayata geçirmek en büyük hedefim.Fikir babasının Kiremithane Spor Futbol Kulübü olduğu bu proje iktidar partisinin ve bir çok yerel yönetimin uyguladığı bir projedir.Hukukçu ve işadamı kimliğimizle ülkemizin ve Adana'mızın sanayi, tarım, spor, kültür ve her alanında projelerimizle milletvekili adayı olmaya talibiz.Adanalı seçmenin Cumhur ittifakına sahip çıkacağını ve beklenmedik bir oy patlaması yaşanacağını düşünüyorum.'dedi.

AV. MÜSLÜM SUSAR KİMDİR?

1981 Diyarbakır Hani doğumludur. İlk öğrenimini Kiremithane İlkokulu, orta öğrenimini Meryem Abdurrahim Gizer İlköğretim Okulu'nda, liseyi ise Adana Gündoğdu Koleji'nde okumuştur. Üniversiteyi Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde okuyarak tamamlamıştır.Adana Barosu'na kayıtlı avukat olarak görev yapmaktadır.Adana Demirspor Kulübü yönetim kurulu üyeliği,Yüreğir Belediye  Meclis Üyeliği yapmıştır.  Adana Güç Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi,  Kuzey Kıbrıs Mezunlar Vakfı'nın Kurucu Konsey Başkanı,  Adana Barosu Kurucu Meclis Üyesi ve Kiremithane Spor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi'dir.


Yorumlar (1)