• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 20:57
 
MUHTEŞEM YILSONU PİKNİĞİ

Fatih Mehmet İlköğretim okulu öğrencileri baharın tadını çıkardılar

Özel Haber: Zeynep BARAZ- Şanser İLTAŞ

Fatih Mehmet İlköğretim okulu öğretmenleri, 1. ve 2. Sınıflara yılsonu piknik etkinliği düzenledi. Düzenlenen  etkinliğe 1/ H sınıfı  öğretmeni Bülent Sökmen, 1/ L sınıfı  öğretmeni Mehmet Ali Erkek , 2/ G sınıfı  öğretmeni  Hülya Ataş,  1/I sınıfı   öğretmeni  Hamdi Acar ile öğrencileri ve velileri katıldı. 

DOĞANIN KOYNUNDA

Fatih Mehmet İlköğretim okulunca düzenlenen pikniğe katılan 80  öğrenci Eski Baraj Piknik Alanı'nda keyifli bir gün geçirdi. Piknik sayesinde temiz havanın keyfini çıkaran, çocuklar doğanın koynunda çeşitli aktivitelerle günü eğlenerek tamamladı. Halat çekme, ip atlama, çuvalla koşma oyunlarıyla tatlı rekabetler yaşayan, çocuklar palyaço gösterisiyle de neşeli anlar geçirdi. Piknikte sabah kahvaltısından sonra  öğle yemeğinde köfte salata sunulurken, veliler de  davul ve zurna eşliğinde yerel oyunlar oynadılar.

ÖĞRENCİ TEŞEKKÜRÜ

Yıl sonu pikniği olarak düzenlenen etkinlik ile derslerine bir gün de olsa mola veren Fatih Mehmet İlköğretim okulu öğrencileri ve sınıf öğretmenleri pikniğin tadını çıkarırlarken öğretmenlerine ve okul yönetimine de teşekkür ettiler.

VELİLER COŞTU

‘Öğrenci pikniği bahane, velilerin coşkusu şahane’ dedirtecek görüntüler ortaya çıktı. Çocuklarıyla birlikte yürüyüş yapan, yarışmalara katılan anneler, renkli görüntüler sergilediler. Piknik s ona ererken, herkes ‘Saatler ne kadar çabuk geçti’ diyorlardı.

 


Yorumlar (1)