• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 16:46
 
Milli takıma 3 Adanalı

 

İstanbul’da 12-17 Eylül tarihleri arasında yapılan, ‘Vücut Geliştirme, Fitness ve Velness Milli Takım Dünya Seçmeleri’nde ATLETİK CONAN Vücut Geliştirme Spor Kulübü’nden 3 sporcu milli takıma seçildi.Velnes Bikini Dalı’nda Esra Güleç, Vücut Geliştirme’de Alihan Sezgin ve Atletik Fizik Dalı’nda Adem Budak, başarılı olarak milli takıma seçilen sporcular oldular.Kasım ayı içerisinde İspanya’da yapılacak olan Dünya Vücut Geliştirme, Fitness ve Velness Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecekler.

Atletik Conan Spor Kulübü Başkanı ve Uluslar arası Hakem Nihat Söyler, amatör spor branşlarında gereken desteğin sağlanmasında sıkıntılar yaşandığına dikkat çekerek, ‘’Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu, bütçe sıkıntısı gerekçesiyle şampiyonada ikinci olan Adem Budak ve Alihan Sezgin’in kendi imkanlarıyla şampiyonaya katılabileceğini söyledi. Biz de Atletik Conan Spor Kulübü olarak, spor sevdasını iyi bildiğimiz, amatör spor ve sporcularının her zaman yanında olan sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız HÜSEYİN SÖZLÜ’den destek bekliyoruz” dedi.

 

Söyler, “Ayrıca Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’a da teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz. Sporcularımızın her zaman yanında olan Sayın Ataşbak, şampiyon sporcularımızı tebrik ederek, bundan sonra da desteklerini esirgemeyeceğini ifade etti. Şampiyon sporcularımız ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyor. İspanya’da yapılacak olan şampiyonadan da başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum’’ diye konuştu.


Yorumlar (1)