• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mayıs 2019
  • 18:30
  WhatsApp
‘Mestanzade’ye hizmet için geliyoruz’

MAHALLENİN ÖZ EVLADI

Mestanzade Mahallesi Muhtar Adayı Yeşim Karaca mahallenin sorunlarını çok iyi bildiğini vurgulayarak, ‘Tek amacımız Mestanzade Mahallesi’nde oturan herkese hizmet etmek.1979 yılında Mestanzade Mahallesi’nde doğdum.Bu mahallenin öz evladıyım.Evliyim ve 2 kızım var.Mahallemizle irtibatımız hiç kopmadı.7/24 mahallelimin hizmetinde oldum.Mahallemizin her sokağı ve vatandaşı bizim için çok önemli.’dedi.

DESTEK VERENLER ARTIYOR

Günümüz Türkiye’sinde kadın adaylara ihtiyaç olduğunu ifade eden Yeşim Karaca, ‘Muhtar adayı olunca çevremden de olumlu tepkiler aldım. Her geçen gün bize destek verenlerin sayısı artıyor.Bu güne kadar sanki muhtarmış gibi çalışarak, mahalle halkı ile iç içe olduk. Acı günlerini, tatlı günlerini hep birlikte paylaştık.Mestanzade Mahallesi’nin alt yapı sorunundan tutun, vatandaşlarımızın sağlık sorunlarına kadar hep yanında oldum.’diye konuştu.

HALKIMIZ İYİ HİZMET ALACAK

Mahalle halkına gerek sosyal yardımlar olsun, gerekse eğitim sorunları olsun hep destek olduğunu anlatan Karaca, ‘Halka hizmet, hakka hizmet anlayışı içindeyim. Bu güne kadar yaptığım hizmetleri mahalle halkının isteği üzerine, muhtarlıkla taçlandırmak istiyorum. Böylece halkımız çok daha iyi hizmet alacak.Mestanzade Mahallesi halkı yıllardır alamadığı hizmeti, bizim muhtarlık dönemimizde alacak.’dedi.

HERKESE EŞİT HİZMET

Halka efendilik yapılmaz, hizmet yapılır diye konuşan Yeşim Karaca, ‘Muhtar seçilirsem telefonlarım bugün olduğu gibi yine 24 saat açık kalacak. Mahalle halkımın sağduyusuna güveniyorum. Bu kez, kardeşleri, kızları, bacıları gibi gördükleri beni destekleyeceklerinden eminim. Ben de teveccühlerini boşa çıkarmayarak, herkese, her mahalleliye eşit hizmet vereceğim.’

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

çar’dan, Ataşbak’a ziyaret

Gençlik ve spor il müdürü Abdülkadir Ataşbak, Futbol İl Hakem Kurulu Başkanlığına yeni atanan Mustafa Kürşat Uçar’ı makamında kabul ederek görevinde başarılar diledi.

Hakemlerin iyi bir dayanışma içinde olmaları gerektiğinin altını çizen Ataşbak, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Adana’nın geçmiş yıllarda süperliglerde maç yöneten çok başarılı hakemlerimiz olmuştur. İlimiz hakemlerinin Türk Futbolunda söz sahibi olabilmesi için, kendilerine verilen fırsatları iyi değerlendirmeleri gerekmaktedir. Hakemler görevlerini yaparken, ekip ruhunu içinde çalışmalılar.

 

 

 

 

Tarihi karakol satılıyor Adana'nın ilk polis karakollarından biri olan Hacı Bayram, Milli Emlak tarafından "satılık karakol" ilanıyla satışa çıkartıldıADANA - Adana'nın ilk polis karakollarından biri olan Hacı Bayram, Milli Emlak tarafından "satılık karakol" ilanıyla satışa çıkartıldı.

 

 

Tarihi karakol satılıyor Adana’nın ilk polis karakollarından biri olan Hacı Bayram, Milli Emlak tarafından “satılık karakol” ilanıyla satışa çıkartıldı. ADANA- Adana’nın ilk polis karakollarından biri olan Hacı Bayram, Milli Emlak tarafından “satılık karakol” ilanıyla satışa çıkartıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Yorumlar (1)