• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Nisan 2019
  • 12:21
  WhatsApp
MEHMET KUTLU seçim startını verdi ÖZEL HABER:İNCİ YILMAZTÜRK- Tecrübeli muhtar Sümer’e hizmet için yeniden sahaya indi:

MEHMET KUTLU seçim startını verdi

 

 

 

 

 

 

 

Mehmet Kutlu, Sümer Mahallesini daha iyi koşullara kavuşturmak için kolları sıvadı ve yeniden muhtarlığa talip olarak sahaya resmen indi. Sümer Mahallesi sakinlerine kahvaltılı muhtarlık açıklama toplantısı düzenleyen Kutlu ‘Hizmetlerime bıraktığım yerden devam edeceğim’ dedi.

START VERDİ

Sümer mahallesinin eski ve unutulmayan Muhtarı Mehmet Kutlu ‘Yeniden aday olma kararı vermemde mahalle sakinlerinin büyük etkisi oldu. Onların isteğiyle aday olmaya karar verdim. Seçim startını veriyorum ve desteklerinizi bekliyorum’ dedi.

BÜYÜK DESTEK

Kahvaltılı toplantıya çok kalabalık bir mahalle sakini katıldı. Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Emin Canlı da katıldı ve başarı dileklerinde bulunarak ‘Sümer’e eniyi hizmeti yapmasını’ diledi. Kutlu da ‘Hizmet için yola çıktığını’ söyledi.

HERKESE SAHİP ÇIKACAĞIM

Mehmet Kutlu yaptığı konuşmada şöyle dedi: ‘Benim muhtarlık dönemimi çok iyi bilirsiniz. Herkese eşit davrandım, yoksul ve fakire ise yardımcı oldum. Yeniden seçilirsem yine herkese eşit davranacağım, yoksul ve fakire yardımcı olacağım. Sümer Mahallesi çok gelişiyor. Çağdaş bir mahalle olması için adoımlar atılıyor. Bu adımların düzenli ve imarlı olması gerekir. Bu nedenle, muhtarlık önem kazanıyor’

KÖPRÜ OLACAĞIM

“Yoksul, kimsesiz ve engelli mahalle sakinlerimiz ile valilik, kaymakamlık, hayır kurumları ve belediyeler arasında köprü görevi üstleneceğiz. Mahalledeki öğrencilerimize burs imkanı sağlanması için vakıf, dernek, hayırsever kurum ve kuruluşlarla devletin ilgili birimleriyle sürekli irtibat halinde olacağız. İhtiyaç sahiplerine giyim, gıda yardımları verilmesi, yine öğrencilere kırtasiye yardımı yapılması için sürekli olarak sivil toplum kuruluşlarıyla, belediyelerle, ilgili kurum ve kuruluşlarla diyalog halinde olacağız. Mahalledeki bozuk yol, su baskınları olan bölgeler ve sorun olan neresi varsa anında müdahale edeceğiz. Sorunun acilen çözülmesi için belediye ile kesintisiz bir irtibat içinde olacağız.”
BÜYÜK DESTEK

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Muhtar adayı Mehmet Kutlu’ya mahalle sakinlerinin büyük destek verdiği görüldü. Mehmet Kutlu da ‘Bu sevgi ve desteği karşılıksız bırakmayacağım. 24 saat mahallelimin emrinde olacağım. Beni herkes bilir. Kimsenin sorununa ilgisiz kalmayan bir yapım var. Bu görevde olduğum zaman da devam edecek.Benim sözüm sözdür’ dedi.

 

 

 

 


Yorumlar (1)