• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Nisan 2019
  • 06:35
  WhatsApp
M1 Adana’da marka karnavalı

ADANA TOROS GAZETESİ

(HABER MERKEZİ)-M1 Adana Alışveriş Merkezi, Portakal Çiçeği Karnavalı kapsamında birbirinden renkli aktivitelere ev sahipliği yaptı. Karnaval coşkusunun dolu dolu yaşandığı etkinliklere Adanalılar yoğun ilgi gösterdi.

Adana’nın 1 numaralı alışveriş merkezi M1 Adana, bu yıl 7’incisi düzenlenen, yurt içi ve yurtdışından binlerce konuğun ziyaret ettiği Portakal Çiçeği Karnavalı süresince Adanalıların çekim merkezi oldu. Portakal çiçeği karnavalı ile eş zamanlı olarak konuklarını ağırlayan M1 Adana Marka Karnavalı dünyaca ünlü markalar ile Adanalıları buluşturdu.

M1 Adana Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan yerli ve yabancı markaların stant kurduğu alışveriş merkezinin karnaval alanını ziyaret eden Adanalılar, birbirinden farklı etkinliklerle unutamayacakları anlar yaşadı.

Gündüz canlı müzik ve Maskot Bando eşliğinde coşan Adanalılar, akşam saatlerinde ise DJ eşliğinde müzik dolu anlar yaşadı.

M1 Adana Alışveriş Merkezi büyükler için olduğu kadar küçük konukları için de birbirinden renkli onlarca etkinliğe ev sahipliği yaptı. Palyaçolar tarafından yüzleri rengarenk boyanan minik konuklar, çocuk atölyesinde çiçeklerden taç yapmayı öğrendi. Maskot Bando’nun çaldığı parçalar eşliğinde dans eden çocuklar, animatörlerle birlikte birbirinden farklı oyunlar oynayarak hem eğlencenin tadını çıkardılar hem de çeşitli hediyeler kazandılar. 


 

 

 


Yorumlar (1)