• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Nisan 2019
  • 04:26
  WhatsApp
Lise aşkıyla evlendi

Çukurova Pres Gazetesi Sorumlu Yazıişleri Müdürü Sabit Özkeser’in oğlu Ozan ile Hallaçoğlu ailesinin biricik kızı Deniz hayatlarını birleştirdi.

ÖZEL HABER:Serdar akın

 

Hayala Balo salonunda yapılan düğün töreninde Elektrik-Elektronik Mühendisi Ozan Özkeser ile mühendis Deniz Hallaçoğlu dünyaevine girdi.

Geçtiğimiz gün yapılan dillere destan düğünde Çukurova Pres Gazetesi Sorumlu Yazıişleri Müdürü Sabit Özkeser’in oğlu Ozan ile Hallaçoğlu ailesinin biricik kızı Deniz hayatlarını birleştirdi.Düğünden önce Kına evim salonunda genç çiftlerin kına gecesi ise görülmeye değerdi.Kınada damat Ozan Özkeser’in davul ile yaptığı showda kızlar pistten inmeyerek genç çiftlerin mutluklarına ortak oldular.

 Lise yıllarında tanıştılar

Ozan ile Deniz’in Lise yıllarında başlayan arkadaşlıkları üniversiteyi kazandıktan sonra devam etti.Yaklaşık yedi yıl süren bu güzel arkadaşlıklarını mühendislik fakültesini bitirdikten sonra her ikiside çalışma hayatına başladı.Daha sonra evlilik yolunda karar alarak resimileştiren gen çiftler muhteşem bir düğün töreniyle dünyaevine girdiler.Damat Elektrik-Elektronik Mühendisi Ozan Özkeser ile Gelin Temsa fabrikasında Ar-ge bölümünde Mühendis olarak görev yapan Deniz Hallaçoğlu’nun mutlulukları evlilik ile taçlanırken duygularını dile getirerek şunları söylediler “Ortaokulu bitirdikten sonra lise yıllarında tanıştık ve her zaman konuştuk üniversitede aynı bölümü yazalım ve oradada başarılı oluruz dedik.Daha sonra lise bitti aynı üniversite ve aynı bölümüde kazanarak dört yıl süren okul hayatımızda da beraber olduk.Ondan iş hayatına başladıktan sonra evlenmeye karar verdik.Çünkü daha önce yapabilirdik ve çalışmadığımızdan beklemek zorunda kaldık.Fakat şu an itibari ile ikimizde çalışıyoruz ve mutlu sona ulaştık.Bu arada düğünümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dost ve akrabalarımıza teşekkür ettiklerini”ifade ettiler. 

Nikahı Zeydan Karalar kıydı

Hayal Balo Salonu’nda gerçekleşen düğün törenine her iki ailenin yanı sıra çok sayıda davetli ve gazeteci dostları katıldı. Çiftin nikahını Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar kıyarken, nikah şahitliklerini CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin ile kız tarafının aile dostu Emel Kapucu yaptı.Nikah sonrası evlilik cüzdanını gelin hanıma veren Milletvekili Müzeyyen Şevkin, Türk kadınının aile içerisindeki öneminin çok büyük olduğunu belirterek, genç çifti kutladı. Başkan Karalar ile düğüne katılan MHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Şehmus Uçar çifte takı takmayı da ihmal etmedi.

Çukurova Pres Gazetesi Sorumlu Yazıişleri Müdürü Sabit Özkeser, oğlunun mürüvvetini görmenin mutluluğunu, gazeteci dostlarıyla paylaşırken, davetliler gece boyunca pisti bir an olsun boş bırakmadı. Hareketli şarkılar eşliğinde bol bol dans eden ve halay çeken konuklar, Özkeser ve Hallaçoğlu ailesini kutlarken, genç çifte de bir ömür boyu mutluluklar temennisinde bulundu.Dünürler Nurcan-Sabit Özkeser çifti ile Nilgün Hallaçoğlu, konuklarla yakından ilgilenirken, çocuklarının yeni bir hayata başlamalarının sevincini birlikte paylaştı.

Düğüne; Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın yanı sıra CHP Adana Milletvekilleri Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, MHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Şehmus Uçar, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti 2.Başkanı Sait Güleç, Ç.Ü.Balcalı Hastanesi Müdürü Ali Önal ve Yardımcısı Ramazan Çakır ile gazeteciler ve her iki aile yakınları ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

 

 


Yorumlar (1)