• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Mayıs 2019
  • 18:30
  WhatsApp
Kurt: Seçim sokakta kazanılır

CHP Ceyhan Meclis üyesi aday adayı “Onurla yürüyeceğiz” sloganıyla seçim çalışmalarını sürdürüyor.

ÖZEL HABER: ALİ BOZ- SERDAR AKIN

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde CHP’de hareketli saatler yaşanıyor. CHP Ceyhan Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığını açıklayan gençliğin adayı olarak adaylık yarışına giren Onur Kurt, “ Yeni gelişen teknoloji dünyasında, yeni fikirlere ihtiyaç var. Gençliğin sesi olmak için. Ceyhan halkına hizmet için adayım. Seçim oturarak değil, seçim sokakta halk birlikte halkla birlikte kazanılır.” Dedi. 

SOSYAL BELEDİYECİLİĞİ GETİRECEĞİZ

Cumhuriyet Halk Partisi Ceyhan Belediye Meclis Üyesi aday adayı Onur Kurt, Ceyhan’a gerekli hizmetin yapılmadığını belirtti. Kurt, şöyle konuştu. “Ceyhan uzun yıllardır CHP iktidarından uzak yönetiliyor. Ceyhan’a hizmet yapılmadı. Ceyhan’da vatandaş hizmet aşkıyla yerelde CHP iktidarını bekliyor. Ceyhan’ı bu kez kazanacağız ve Sosyal Belediyeciliği Ceyhan halkıyla tanıştıracağız. Ceyhanlı CHP’nin belediyesinde hizmet alacak. Ceyhanlı rahat edecek.”

HALKIN BELEDİYESİ OLACAK

CHP Ceyhan Belediye Meclis Üyesi aday adayı Kurt, Ceyhan’ın bugüne kadar halktan uzak bir belediyecilik anlayışı ile yönetildiğini belirterek şunları söyledi. “ Halkın arasında olmayan siyasetçilerin Ceyhan’da başarılı olmadığını gördük. CHP olarak Belediyeyi kazandığımız zaman, Ceyhan belediyesi halkın belediyesi olacak. Başkanı ve meclis üyeleri rant değil, hizmet belediyeciliği yapacak. Halkıyla bütünleşmeyen bir belediye’nin başarılı olmayacağı aşikardır.”

GENÇLİĞE ÖNEM VERİYORUZ

Meclis Üyesi adayı olduğu ve seçildiği taktirde mecliste öncelikle gençliğin sesi olacağının altını çizen Onur Kurt, “ Ceyhan gençliğini önemsiyoruz. Ceyhanlı gençlerin ilçemizde gidip rahatlıkla sosyal faaliyette bulunacağı yer yok. CHP belediyesinde gençlerimiz için sosyal donatılar yaparak, gençliğimizin rahat ve huzurlu bir şekilde yaşamasına kolaylık sağlayacağız. Gençlik merkezleri başta olmak üzere öğrencilerimiz için kütüphaneler, çalışma ortamları yapılarak gençliğin hizmetine sunacağız.”

ULAŞILAN BİR MECLİS ÜYESİ OLACAĞIM

Ceyhan’da halkıyla bütünleşen bir meclis üyesi olacağını belirten Onur Kurt, şunları söyledi.” Bugüne kadar Ceyhan’da belediye meclis üyeliği yapan arkadaşlarımız halktan uzak politika izlediler. Ben seçilirsem, halkımızla birlikte politika yapacağım. Halkın içerisinden gelen bir kişi olarak, halkımızın sorunlarını mecliste gündeme getirerek sorunların halledilmesi için çaba sarf edeceğim. Halkın arasında olmayan siyasetçi Ceyhan’da başarılı olamaz.”


Yorumlar (1)