• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Nisan 2019
  • 07:04
  WhatsApp
Kürkçülerspor’un, “BAL” inadı

ADANA TOROS GAZETESİ

 

 

Süper Amatör Küme’de play-off final karşılaşması’nda Kürkçülerspor normal süresi golsüz tamamlanan müsabakada Seyhan Belediyespor’u 4-2 yenerek play-out’ta Ceyhanspor’un rakibi odu. M.Gülergin Stadı’nda muhteşem kalabalık önünde oynanılan ve kıran kırana geçen mücadelede Seyhan Belediyespor’da Ömer Çoban müsabaka’nın normal süresi’nin ikinci yarısında kırmızı kart gören isim oldu.

 

Kupa’yı Mustafa Hakan Aslan aldı

Ülkügücü maçı’nın ardından Seyhan Belediyespor’u da penaltılarla eleyen Kürkçülerspor’un Kupası’nı, Hami Başkan Mustafa Hakan Aslan,teknik heyet ve futbolcular aldı. ASKF Başkanı Ahmet Bozan, “ Finale yakışan bir müsabaka oldu. Her iki takımımızı da tebrik ediyorum. Kürkçülerspor’a,Ceyhanspor karşısında başarılar diliyorum” dedi.

 

 

Metin Eker:Hedefe yürüyoruz

Kürkçülerspor Kulüp Başkanı Metin Eker,Ülkügücü ve Seyhan Belediyespor karşılaşmalarını penaltı atışlarıyla kazanarak play-out oynama hakkına sahip olduklarının altını çizerek, “ Teknik heyet ve futbolcularımızı kutluyorum. Ceyhanspor maçını da kazanıp BAL Ligi’ne yükselmek arzusundayız. Camiamıza gönül veren insanların desteğiyle mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Uskalelier:Çok gol kaçırdık

Seyhan Belediyespor karşılaşması’nın mormal sürelerinde net gol pozisyonlarından yararlanamayarak karşılaşmayı penaltıya götürdüklerini belirten Kürkçülerspor Antrenörü Mehmet Uskaliler, “ Zor da olsa kazandığımız için mutluyuz. Rakibimizi de ortaya koymuş olduğu performanstan dolayı kutluyorum. Centilmenlik çerçevesinde  geçen mücadele kıran kırana geçti. Artık,Ceyhanspor maçına odaklanacağız” diye konuştu.

 

 

Yahya Kantur: Futbolcularımla

Gurur duyuyorum

Müsabaka sonrasında rakip takımı alkışlatarak takdir toplayan Seyhan Belediyespor Antrenörü Yahya Kantur, “ 75 dakika 10 kişiyle oynayarak penaltılarla elenen futbolcu kardeslerimizi kutluyorum. Ligin en iyi futbol oynayan Kürkçülerspor takımını centilmenliklerinden dolayı Başkan  Metin Eker ve yönetimini, Antrenör Mehmet Uskalelier futbolcu kardeşlerimi kutluyorum.  Play-out’ta başarılar diliyorum” dedi.

 

Çok fazla ilgi vardı

Muharrem Gülergin Stadı’ndaki Kupa ve Madalya törenine ASKF Başkanı Ahmet BOZAN, TFF Bölge Müdürü Akif Oflaz, TÜFAD Adana Şubesi Başkanı Mehmet Sümer, Futbol İl Temsilcisi Bülent Oymacı, İHK Başkanı M. Kürşat Uçar, MUSADER Başkanı Ragıp Okur, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Uzunoğlu, kulüp Başkanı ve Temsilcileri ile çok sayıda sporsever katıldılar.

 

ÖZEL HABER:HÜSEYİN ARAT


Yorumlar (1)