• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 16:07
 
Kürkçülerspor iddialı geliyor

Yeni sezonda Süper Amatör Küme’de zirveyi hedefleyen Kürkçülerspor’da transfer çalışmaları titiz bir şekilde devam ediyor. Yeşil-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Metin Eker,” Parolamızı bir yıl aradan sonra yeniden BAL Ligi’ne yükselmek olarak belirledik. Bunun içinde imkanlar dahilinde tüm şartları zorlamaktayız”dedi.

Transferlerlerde

Titiz davranıyoruz

Kürkçülerspor’un başarısı için yönetim kurulu olarak yoğun bir çaba sarfetiklerini belirten Kulüp Başkanı Metin Eker,”Geçtiğimiz sezonki mevcut kadrodan şuanda Alper ile yeniden anlaşma sağladık. Bazı isimlerle görüşmelerimiz devam ediyor. Dış transferde ise İskenderun Bld.Spor’dan Sercan,Kiremithanespor’dan Kaleci Mehmet ve Adil,Seyhan Belediyespor’dan Oğuzhan,Ceyhangücü’ndende Abdülbaki’yi kadromuza dahil ettik. Bundan sonraki günlerde transferlerimiz devam edecek”diye konuştu.

 

Işık’a moral ziyareti

Kürkçülerspor Camiası’nın önemli ismi 2.Başkan Ertuğrul Işık’ın ağabeyi Ömer Lütfi Işık’ı ziyaret ederek ismi yazılı Yeşil-Beyazlı forma armağan ederek moral verdiklerini belirten Başkan Metin Eker,” Camiamızın değerleri bizim için çok önemlidir. Bu tip ziyaretlerimiz devam ederek Kürkçülerspor’a geçmişte katkı sağlayan isimleri mutlu edeceğiz.Bu bizim başlıca görevlerimiz arasında yer almaktadır. ”dedi.

 

HABER:HÜSEYİN ARAT


Yorumlar (1)