• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 17 Şubat 2019
  • 17:44
 
Kral Şakir ekibi bugün Adanalılarla buluşuyor

Kral Şakir ekibi bugün Adanalılarla buluşuyor

 

 

(Haber Merkezi)-Yeni vizyona giren "Kral Şakir" adlı animasyon filminin ekibi bugün Varol Yaşaroğlunun katılımı ile M1 Adanada seyircisi ve hayranları ile  buluşuyor.

 

Uluslararası bir çizgi film kanalının ilk yerli çizgi dizisi olan "Kral Şakir", "Koca Kafalar" ve "Fırıldak Ailesi" gibi ünlü animasyon projelerinin sahibi Varol Yaşaroğlu'nun karakter tasarımı ile beyazperdeye taşındı.

BKM'nin yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Kuntay Kumbur oturuyor.Senaryosu ise Haluk Can Dizdaroğlu ve Berk Tokay tarafından kaleme alınan animasyon türündeki filmin seslendirmelerini Atilla Şendil, Mustafa Oral, Levent Ünsal, Didem Atlıhan ve Sema Kahriman yaptı.

     Büyük gişe beklentisi olan ve  vizyon öncesi eleştirmenlerin beğenisini kazanan; “Kral Şakir ”  animasyon filminin ekibi bugün Varol Yaşaroğlu’nun katılımı ile M1 Adana’da seyirciyle buluşacak. Özel gösterim öncesi  programda ;  saat : 14:30’da  Varol Yaşaroğlu ile Söyleşi ve imza günü etkinliği bulunuyor. Daha sonra 15:30’da  Kral Şakir ile Müzik Eşliğinde Eğlence aktiviteleri sonrası 16:00’da Film ekibi ile birlikte Film gösterimi İle program son bulacak. 

 

 


Yorumlar (1)