• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Nisan 2019
  • 06:30
  WhatsApp
Kocaispir kolları sıvadı

ADANA TOROS GAZETESİ

(HABER MERKEZİ) - Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, göreve başlar başlamaz kollarını sıvayıp sahaya indi. Yüreğir Milet Bahçesi ile gençlik ve emekli kıraathanelerini gezen Başkan Kocaispir, çalışan işçileri ziyaret edip kolaylıklar diledi. Yapılan bütün çalışmaların yakın takipçisi olacağını belirten Kocaispir, “Artık hizmet zamanı'' dedi

Gençlik ve emekli kıraathanesinde eksikliklerin bir an önce giderilmesini ve gelen vatandaşlara ikramların düzenli bir şekilde yapılması talimatını veren Başkan Kocaispir, ''Bizler vatandaşlarımızın memnuniyeti ve huzuru için çalışacağız. Yapılan hizmetlerin üzerine yenilerini ekleyerek Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde ''AK Belediyecilik'' örneklerinin en güzellerini sunmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Millet Bahçesi’nde çalışan işçileri ziyaret ederek sohbet eden Başkan Kocaispir, işçilerin taleplerini dinledi. Kendisinin de köylü çocuğu olduğunu, zamanında kazma kürekle çok çalıştığını belirtti. Çalışan işçilerimizin vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu için çok önemli görevler yaptığını belirterek ''Vatandaşlarımızın rahat etmesi için mevcut parkları tekrar gözden geçirip yenilerini yapmaya devam edeceğiz. Yüreğir Belediyesi olarak çalışanıyla yöneticisiyle büyük bir aileyiz. Aile ortamında çalışarak vatandaşlarımızın hizmetkarı olacağız. Yüreğir'de gönül belediyeciliği yapacağız. Herkesin gönlüne girmek için çalışacağız'' şeklinde konuştu.

Bayrağı daha ileriye taşımak için gece gündüz demeden çalışacaklarını belirten Fatih Mehmet Kocaispir, ''Memleket işi gönül işi'' sloganıyla yola çıktıklarını belirterek ''Bize oy versin vermesin bütün herkesin belediye başkanı olacağım.'' dedi. Kocaispir, Millet Bahçesi'ne fidan dikti.


Yorumlar (1)