• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mayıs 2019
  • 22:00
  WhatsApp
Kocaispir, "Halkın sorunu bizim sorunumuzdur"

ADANA TOROS GAZETESİ

(HABER MERKEZİ)-Cumhur İttifakı’nın AK Partili Yüreğir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir, gittiği her yerde büyük ilgiyle karşılanıyor.  Yaptığı açılışlar miting havasında, ev toplantılarında ise oturacak yer bulunmuyor.

Hizmet koşununda mesai kavramının olmayacağını ifade eden Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir,  seçimi kazandıklarında yapacakları ilk işin  “Vatandaş her zaman haklıdır” tabelasını asacaklarını söyledi.  Özel firmalarda olduğu gibi, memnuniyet anketleri ile hem Yüreğir halkına hizmeti hem de çalışanları daha iyi motive edeceklerini söyledi. 

Cenazelerde ilk gün yemeğini kendilerinin karşılayacağını da hatırlatan Başkan Adayı Kocaispir,  “Şehir dışına çıkacak cenazeler için özel yapım araçlar alacağız. Artık vatandaşımız, acı gününde ne yemek konusunu nede araç konusunu düşünmeyecek. Bu hizmetleri Belediye olarak 7/24 mesai kavramı olmaksızın biz yapacağız.  Bunun karşılığında sizlerden sadece ‘Allah razı olsun’ demeniz yeterli olacaktır. Sizlerin bu ilgisi, teveccühü bizleri Belediye Başkanı yapacaktır. Ben ve ekibim yol arkadaşlarım olan meclis üyelerimiz ile hizmete hazırız” dedi.


Yorumlar (1)