• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 24 Nisan 2019
  • 03:54
  WhatsApp
Kiremithane-Ülkügücü yenişemedi:0-0

Spor Toto BAL Ligi 5.Grup’ta Adana’yı temsil edecek olan Kiremithanespor ile Süper Amatör Küme’de zirveyi hedefleyen Ülkügücü geçtiğimiz cuma günü (Eski) Köy Hizmetleri sahası’nda özel bir karşılaşma yaptılar. 90 dakika mücadelesi’nden gol sesi çıkmadı karşılaşma başladığı gibi golsüz sona erdi.  

Susar:Lige hazır gireceğiz

Adana Kiremithanespor Kulüp Başkanı Veysel Susar,” BAL Ligi’nde Adana’yı en iyi şekilde temsil etmeye kararlıyız. İmkanlar dahilinde hiçbir fedekarlıktan kaçınmadık ve iyi bir takım oluşturduk. Teknik Direktörümüz Tekin İncebaldır ve futbolcularına olan güvenimiz son derece yüksek. İlk maçımızda deplasmanda İskenderun Belediyespor ile karşılaşacağız. Hedefimiz sezona galibiyet ile başlamak. Bunuda gerçekleştireceğimize inanıyorum. Zorlu lig maratonu’nda Adanalıların desteğine ihtiyacımız olacak. Bunu bizlerden esirgemesinler. Ülkügücü de iyi bir ekip. Ligde başarılar diliyorum”dedi.

 

Hüseyin Çalış 

başarıya inanıyor

Ülkügücü Kulüp Başkanı Hüseyin Çalış’ta yeni bir takım olduklarının altını çizerek,” Her geçen gün daha iyi konuma gelmekteyiz. Bolu kampı sonrası’nda yapılan ilk hazırlık Kiremithanespor karşısı’nda ortaya konulan futbol bizleri ilerisi için umutlandırmıştır. Ligin ilk haftası’nda oynayacağımız Baklalıspor karşılaşması’na kadar daha hazır hale geleceğimizi umut ediyorum.Teknik ve futbolcu kadrosuna olan güvenimiz son derece yüksek. Bizleri mahcup etmeyecekleri kanısındayız. 3.yılımızda da şampiyonluk ipini göğüslemeye kararlıyız. Parolamızı BAL Ligi olarak belirledik. Kiremithanespor’a da başarılar diliyorum”diye konuştu.

 

 


Yorumlar (1)