• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mayıs 2019
  • 06:06
  WhatsApp
Karalar’dan halka teşekkür müteahhitlere istişare sözü Büyükşehir Belediye Başkanı önce 2 bin kişilik iftar yemeğine katıldı, sonra AYAMDER yöneticileriyle buluştu

ADANA TOROS GAZETESİ

 

 

 

(HABER MERKEZİ) - Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Belediye Evleri Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğinde binlerce kişiye ‘Kendisine güvenip seçenleri mahcup etmemek için var gücüyle çalışacağını’ ziyaretine gelen Adana Yapı Müteahhitleri Birliği Yönetim Kurulu üyelerine ise ‘Bilgi ve birikimden, uzmanlıktan yararlanarak uygulama yapacağını’ söyledi.

2 BİN KİŞİLİK İFTAR

Büyükşehir Belediyesi’nin Belediye evleri mahallesinde düzenlediği iftar yemeğine 2 binin üzerinde vatandaş katıldı. Yemekte Belediye Evleri sakinleri buluşan Zeydan Karalar’a büyük tezahürat yapıldı. Karalar da bu tezahüratlara ‘Bana güvenip oy verenleri mahcup etmemek için vargücümle çalışacağım. Size kurban olayım’ diye karşılık verdi.

BİLGİ ALIŞVERİŞİ

Zeydan Karalar, AYAMDER Başkanı Nadir Vurankaya ile yönetim Kurulunun hayırlı olsun ziyaretinde ise bilgi albış verişinin önemini vurguladı. Uzmanların görüşlerine önem vereceğiz. Uygulamalarımızı işi bilen kişilerle birlikte yapacağız. Bu doğrultuda komisyonlar kuracağız’ dedi.


Yorumlar (1)