• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Mayıs 2019
  • 22:21
  WhatsApp
Karalar, "Hep birlikte elele Adana’yı yöneteceğiz" Karalar’ın da katıldığı Mehmet Koca’nın seçim bürosunun açılışı mitinge dönüştü

ADANA TOROS GAZETESİ

Millet İttifakı’nın İYİ Partili Sarıçam Belediye Başkanı ve Adayı Mehmet Koca’nın seçim bürosu açılışına katılan CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Hep birlikte elele Adana’yı yöneteceğiz” dedi.

(HABER MERKEZİ)– CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Millet İttifakı’nın İYİ Parti’li Sarıçam Belediye Başkan Adayı Mehmet Koca’nın İncirlik’teki seçim bürosu açılışına katıldı.

Adeta mitinge dönüşen seçim bürosunun açılışında Zeydan Karalar ile Mehmet Koca’ya vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu. Başkan Zeydan Karalar, Seyhan’da başlattıkları değişim ve dönüşümü tüm Adana’ya yayacaklarını, bunun içinde uyum içerisinde çalışacakları ‘Millet İttifakı’nın adaylarının desteklenmesini istedi. Başkan Karalar şunları söyledi:

“Sarıçam Adana’nın gözbebeği durumunda. Bu güzel ilçemizin daha da kalkınması ve sorunsuz büyümesi için sizlerden Mehmet kardeşimize oy istiyorum. Biz Sarıçam’ı birlikte yönettiğimizde çok daha güzel hizmetler alacaksınız. Çünkü belediyecilikte uyum çok önemli. Şuna inanıyorum ki 31 Mart akşamı beni Büyükşehir, Mehmet Koca’yı da Sarıçam belediye başkanı yapacaksınız.”

Millet İttfakı’nın Sarıçam Belediye Başkan Adayı Mehmet Koca da, “Biz kendimizi ülkemize ve şehrimize adadık. Gelişmekte olan Sarıçam’ı daha da ileriye götürmek için Zeydan Başkan ile gece gündüz çalışacağız” dedi.

 

 

 


Yorumlar (1)