• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Ocak 2019
  • 20:15
 
Kara: 24 Haziran Türkiye İçin dönüm noktası olacak

Kara: 24 Haziran Türkiye İçin dönüm noktası olacak

 


 (Haber Merkezi)- AK Parti Adana Milletvekili a. Adayı Dr. Özgür Kara, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin Türkiye’nin dönüm noktası olacağını söyledi. Dr. Özgür Kara, “Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bir neferi olmak ve bu kutlu milletin gönül rızasını kazanmak için AK Parti’den Adana milletvekili aday adayı oldum" dedi.
Kamudaki görevinden ayrılarak AK Parti’den 27. dönem milletvekili a. Adayı olan Dr. Özgür, seçim çalışmalarına hızlı başladı. Ziyaretlerini ilçe teşkilatları üzerinde yoğunlaştıran Dr. Özgür Kara, ‘Halka hizmet Hakka hizmettir’ anlayışıyla göreve talip olduğunu söyledi.
Türkiye’nin hassas bir dönemden geçtiğine işaret eden AK Parti Adana Milletvekili a. Adayı Dr. Özgür Kara, “2018 yılının Haziran ayında ülkemizin ve dolayısıyla Adana’mızın geleceğini belirleyecek çok önemli bir genel seçim yaşayacağız. Ülkemizin, milletimizin daha bağımsız, daha müreffeh daha kuvvetli bir ülke haline gelip gelmeyeceğini oylayacağız. Bölgesinde söz sahibi, güçlü bir Türkiye istemeyen dış güçler ve içerideki işbirlikçilerin son bir gayretle “bölgesel güç / küresel aktör” olma yolundaki ülkemizin önünü kesme çabalarını yoğunlaştıracağı bu seçim döneminde, gönlü memleket sevgisiyle dolu olan her kardeşimize gücü oranında bir görev düşmektedir” diye konuştu.
 “SIRADAN BİR SEÇİM OLMAYACAK”
 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimin sıradan bir seçim olmadığının altını çizen Dr. Özgür Kara, “24 Haziran seçimleri ülkemizin geleceği, Türkiye’nin dönüm noktasıdır. Böylesine hassas bir dönemde birinci önceliğimiz Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü bir oy çoğunluğu ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk Cumhurbaşkanı olarak seçilmesi için canla başla çalışmaktır. Mazlum milletlerin kurtuluş umudu olan, her türden işgal, kuşatma ve katliamlara karşı direnen bir Türkiye'nin, direnişinin sembolü ve yıkılmaz liderinin milletimizin teveccühüne her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğu aşikardır. Bu kutlu yürüyüşte, bu onurlu davada her türlü şer odakları ve karanlık güçler karşısında dik bir duruş sergileyen liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında saf tutup, davaya güç katmak için bu mücadeleye milletçe destek olmak vatan borcumuzdur” şeklinde konuştu.
 


Yorumlar (1)