• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 18:23
 
KAPLAN’da çift idman

TFF 1.Lig takımlarından Adanaspor, yeni sezon hazırlıklarına dün sabah yaptığı antrenmanla devam etti.Bolu Termal Otel’inde, teknik direktör Cihat Arslan yönetiminde gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra ikişerli gruplara ayrılan futbolcular el topu oynadı. Antrenmanın ikinci bölümünde orta ve şut çalışması yapan Turuncu-beyazlı ekip son bölümünde dar alanda çift kale maç yaparak sabah idmanını tamamladı.Adanaspor, akşamda yaptığı antreman ile günü tamamladı.

 

İrfancan için teklif gelmedi

 

 

Adanaspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Magaye'nin izninin bitmesine rağmen kampa katılmadığını, kaleci İrfancan için Galatasaray'dan teklif gelmediğeni, en az 4 mevki için transfer yapacaklarını açıkladı.

 

Transfer konusunda yoğun çaba sarf edildiğini dile getiren Arslan,"Transferin bitmesi için görüştüğümüz oyuncular var. En az 4 mevkiye transfer yapacağız.Solbek, orta saha, kenar ve forvet hattına transfer yapmak istiyoruz.Önemli oyuncularla görüşüyoruz. Bonservis sorunları, yurt dışından oyuncularda sıkıntı yaratıyor.Bu oyuncuları da bir kaç gün içeresinde aramıza katmaya çalışıyoruz. Solbek için Ufuk Budak ve Özğür Özkaya ile görüşme yapıldı ama başka takıma gitme kararı aldılar. Ofoedu bizim de isteyeceğimiz oyuncu ama yabancı oyuncuların sadece kendisine ödenecek para 400-500 bin eurodan aşağı olmadığı için sıkıntı yaşanıyor"dedi.

 

 

Magaye'nin izninin bitmesine rağmen kampa katılmadığını hatırlatan Cihat Arslan,"Magaye'nin çocuğu oldu, izin verdik. İzin bitti ama kampa gelmedi. Bu konuda profesyonelce davranması lazım. Bunun bir karşılığı olacaktır ifadelerini kullandı.Son dönemde gündeme çıkan Galatasaray, İrfancan'ı düşünüyor haberlerine de değinen Cihat Arslan, şu ana kadar Galatasaray'dan böyle bir teklif gelmediğini açıkladı.


Yorumlar (1)