• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 17:14
 
KAPLAN bugün toplanıyor

35 günlük kampı bitiren Adanaspor bugün Osman Yereşen Tesisleri’nde toplanacak.35 günlük kampta 4 hazırlık maçı oynayan Turuncu-Beyazlı takım, hafta sonu Elazığspor ile yapacağı lig maçı için çalışmalarına Adana’da devam edecek. Adanaspor taraftarları bugün saat 19.30’daki idmana gelerek takımlarına destek verecekler.

Hasan Keleş’in

vefatı üzüntü yarattı

İyi bir Adanasporlu olan Hasan Keleş 47 yaşında vefat etti. Karaciğeriyle ilgili rahatsızlığı olduğu öğrenilen Hasan Keleş’in, ameliyat sırasında sıkıntı yaşadığı ve vefat ettiği öğrenildi. Merhum Hasan Keleş dün ikindi namazını müteakip Kabasakal mezarlığına defnedildi..Bulunduğu her ortamda Adanaspor’u en iyi şekilde temsil eden ve Adanaspor ile yatıp kalkan Hasan Keleş’in vefatı tüm Adanaspor camiasını üzüntüye sevk etti…Adanaspor maçlarını hatta çoğu kez idmanlarını bile kaçırmayan Hasan Keleş Turuncu-Beyazlı renklere aşıktı..Keleş’in vefatı Adanasporcamiası’nda büyük üzüntüye yol açtı.

 

Altunkan sözünü tuttu

Adanaspor’da kombine için büyük uğraş var. Bu konudaki birliktelik alkışlanacak cinsten. Adanaspor sevdalısı Doktor Ali Aydın Altunkan daha kombine alımı konusunda 5 Adanaspor taraftarına söz vermişti.Altunkan cumartesi günü Adanaspo’a gönül veren 5 genç taraftara maraton kombine alımını gerçekleştirdi ve onlara kombinelerini vererek örnek bir davranışta bulundu.

 

 


Yorumlar (1)