• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 19 Nisan 2019
  • 06:45
  WhatsApp
Kanalufukspor engel tanımıyor:4-0

ADANA TOROS GAZETESİ

 

 

 

 

2.Amatör Küme A Grubu’nun iddialı takımlarından Kanalufukspor dün K.K.Kardeşler Stadı’nda karşılaştığı Adanagücü’nü 4-0 yenerek haftayı 3 puan ile kapadı ve 15 puana yükselerek namağlup yoluna devam etti. Mor-Menekşeleri 3 puana taşıyan golleri Ersin(2), Mehmetcan ve İbrahim kaydetti.

 

 

Kanalufukspor Antrenörü Mustafa Çetin, “ 5 haftada puan kaybına uğramadık. Futbolcularımı ortaya koymuş oldukları performans ve aldıkları başarılı neticelerden dolayı kutluyorum. Hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. K.Ufukspor’u hak ettiği noktaya taşımaya kararlıyız. Bunun için herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmekte. Birlik ve beraberliğin olduğu yerde başarı kendiliğinden gelecektir. Bizde amatör ruhla şampiyonluğa emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

 

Adanagücü’nü farklı yenerek haftayı mutlu kapatmanın sevincini yaşadıklarının altını çizen Kanalufuksporlu futbolcular ise, “ Sezon başında parolamızı Birinci Amatör Küme’ye yükselmek olarak belirledik. İyi bir hazırlık dönemi geçirerek lige start verdik. İlk 5 haftada alınan galibiyetler doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Kesinlikle rehavete kapılmadan çalışmalarımızı devam ettirip lig sonunda kadar bize yakışan neticelerin altına imza atarak camiamıza gönül veren insanlara şampiyonluk armağan etmek arzusundayız” şeklinde konuştular.

 

HABER:HÜSEYİN ARAT


Yorumlar (1)