• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 22 Şubat 2019
  • 12:08
 
'İnce ile kazanan Türkiye olacak'

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Av. Erbek gazetemizi ziyaret etti, Adanalılara Pazar günü yapılacak olan İnce'nin mitingi için çağrıda bulundu

ÖZEL HABER:İNCİ YILMAZTÜRK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Av. Aziz Erbek gazetemizi ziyaret etti.Toros Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erden Arat ve yazı işleri ekibimizle görüşen Av. Erbek yaptıkları çalışmalar ve 24 Haziran'da yapılacak olan erken genel seçimle ilgili değerlendirmeler yaptı.

KAYBETME LÜKSÜMÜZ YOK

Uzun süredir Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için sahada olan Av.Aziz Erbek, yerel seçim çalışmaları ile erken genel seçim çalışmalarını birlikte yürüttüklerini belirtti. 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve erken genel seçimin ülkemizin geleceği açısından büyük bir önem taşıdığına dikkat çeken Av. Erbek, 'Yapılacak olan bu seçim, var olma veya yok olma seçimimiz. Ya kaybedeceğiz, ya da kazanacağız. Kaybetmek diye bir lüksümüz yok. Ülkesini, vatanını, milletini seven herkes taşın altına elini koymalı ve aydınlık yarınlarımız için mücadele etmelidir.'dedi.

TÜRKİYE KAZANACAK

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ile Türkiye'nin kazanacağını söyleyen Av. Erbek, 'Adaylar arasında herkesi ve her kesimi kucaklayacak olan tek aday Muharrem İnce'dir.Geleceğimizi teminat altına almak, karanlıklara gömülmemek için, İnce'yi Cumhurbaşkanı, partimizi iktidar yapmak için var gücümüzle çalışmalıyız. Demokratik, laik, halkçı parlamenter yönetim ile aydınlık yarınlara koşmak için bu seçim son şansımızdır.'diye konuştu.

MİTİNGE DAVET ETTİ

Partili partisiz herkesi 20 Mayıs 2018 Pazar günü saat 16.00'da Uğur Mumcu Meydanı'nda yapılacak olan mitinge davet eden Av.Erbek, 'Bu miting kentimiz açısından da önem taşıyor. Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce'yi yalnız bırakmamak için tüm Adanalı vatandaşlarımızla birlikte el ele vererek, bu mitinge katkı koymalıyız. Türkiye'nin tarafsız Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, yapılacak olan seçimden başarı ile çıkacak ve Türkiye kazanacak.'dedi.

BÜYÜKŞEHİRE TALİBİZ

Partisinin yaptığı genel seçim çalışmalarına katkı koymak amacı ile sahada olmaya devam ettiklerini vurgulayan Av.Erbek, 'Baskın genel seçim yerel yönetimlerle ilgili düşüncemizi değiştirmedi. Ancak yapılacak olan erken genel seçimin oldukça önemli olduğunun bilincindeyiz.Bizim hedefimiz Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı. Bu hedefimiz doğrultusunda 24 Haziran'a kadar yaptığımız her çalışmada, partimize katkı koymaya devam edeceğiz.'diye belirtti.

ADANA'NIN SORUNLARINI BİLİYORUZ

Adana'nın sorunlarına hakim olduğunu anlatan Av. Erbek, 'Biz belediye başkanı seçilirsek, barışçıl ve hakkaniyetli bir duruş sergileyeceğiz. Kimse ile kavga etmeden, Adana'nın menfaati için çalışmalar yaparak, projelerimizi hayata geçireceğiz. Adana sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile örnek kentler arasında yerini alacak.Uzun süredir sahadayız, gitmediğimiz ilçe kalmadı. STK'lar, alışveriş ve iş merkezleri, esnaf ve vatandaş ziyaretlerimiz devam ediyor.Ülkemizin artık CHP iktidarı, Adana'nın ise sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile yönetilen bir belediye ile yeniden buluşma zamanı geldi. Bu nedenle 24 Haziran'da partimizi iktidar, Muharrem İnce'yi Cumhurbaşkanı, yerel seçimlerde ise Adana Büyükşehir Belediyesi'ni sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile yönetilen bir belediye yapmakta kararlıyız.'dedi.


Yorumlar (1)